332 Linje
Farum St.
Movia
Movia 332 Bus Stoppesteder og Rutetidsplan
332 Bus (Farum St.) fungerer som en cirkulær rute med 14 stoppesteder, der starter fra Farum St..
Farum St.
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
Bybækhallen (Paltholmvej)
Marie Kruses Skole (Paltholmvej)
Stavnsholtskolen (Paltholmvej)
Solhøjpark (Solhøjgårdsvej)
Hesselbækpark (Solhøjgårdsvej)
Lyngholmskolen Farum Øst (Hvilebækgårdsvej)
Bavnebjærgspark (Borgmester Jespersens Vej)
Bybækpark (Borgmester Jespersens Vej)
Marie Kruses Skole (Paltholmvej)
Bybækhallen (Paltholmvej)
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
Farum St.
332 Bus tidsplan
Dag | Kørselstider | Hyppighed |
---|---|---|
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
man | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
tir | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
ons | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
332 Bus Rutetegning
Rutetegningen for 332 i Danmark vil snart være tilgængelig.
332 Linje Bus takstinformation
Movia, 332 Bus takst kan variere på grund af forskellige faktorer. For detaljerede oplysninger om billetomkostninger, besøg venligst deres officielle hjemmeside.
Flere ruter fra Movia i Danmark
- 132 — Friheden St.
- 370R — Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.) - Fredensborg St.
- 500S — Ørestad St. (Ørestads Boulevard) - Ballerup St. (Banegårdspladsen)
- 572 — Vig Skole (Ravnsbjergvej)
- 164 — Oceankaj - Ballerup St. (Banegårdspladsen)
- 340 — Hornbæk St. - Espergærde St.
- 141 — Glostrup St. (Banegårdspladsen) - Albertslund St. (Hedemarksvej)
- 114 — Sengeløsehallen (Spangåvej) - Høje-Taastrup Rådhus (Sportorne Alle)
- 691 — Fuglebjerg Terminal (Sandvedvej)
- 224 — Hundige St. - Hedehusene St.
- 803 — Snekkersten St. (Nørrevej) - Helsingør St.
- 406 — Ringsted St. - Gyrstinge Kildeskolen (Gyrstinge Bygade)
- 505 — Holbæk St.
- 194 — Skodsborg St. (Bøllemosevej) - Lyngby St. (Gammel Jernbanevej)
- 714 — Nakskov St. Anlægget (Jernbanegade)
- 778 — Vink - Hestehave (Gloslunde Strandvej) - Nakskov St. (Perlestikkergade)
- 425 — Stenlille St. (Stationsvej) - Sorø St. (Stationspladsen)
- 219 — Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St.
- 246 — Køge Nord St. (Nordstjernen) - Bjæverskov Lidemarksvej (Ringstedvej)
- 33 — Rådhuspladsen - Ørestad St. (Ørestads Boulevard)