5 Liin
Rapla Bussijaam - Kuimetsa
GoBus
GoBus 5 Buss peatused ja marsruudi ajakava
5 Buss (Rapla Bussijaam - Kuimetsa) on marsruut koos 20 peatustega, alates asukohast Rapla Bussijaam ja lõpetades asukohas Kuimetsa.
Rapla Bussijaam
Teramatsi
Aranküla
Nõmme
Oola
Maidla
Purila Tee
Mõisa
Juuru
Kaupluse
Mahtra Tee
Atla
Kolgu
Kasvandu
Kaiu
Toomja
Villema
Lagevainu
Kuimetsa Rahvamaja
Kuimetsa
5 Buss ajakava
Päev | Töötunnid | Sagedus |
---|---|---|
E | 15:25 | Üks väljumine |
T | 13:35 - 15:25 | 1 tundi 50 min |
K | 15:25 | Üks väljumine |
N | 13:35 - 15:25 | 1 tundi 50 min |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | 13:35 | Üks väljumine |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
5 Buss marsruudikaart
5 marsruudi kaart linnas Eesti saab peagi kättesaadavaks.
5 Liin Buss sõiduhinnad
GoBus, 5 Buss sõiduhind võib kõikuda erinevate tegurite tõttu. Üksikasjaliku teabe saamiseks piletihindade kohta külastage palun nende ametlikku veebisaiti.
Veel marsruute GoBus linnas Eesti
- 34 — Rapla Bussijaam - Kirikuvärava
- 95 — Tartu Bussijaam - Räpina Bussijaam
- 351 — Tartu Bussijaam - Kambja Park
- 49E — Krootuse Kool - Enge
- 35S — Sauna - Narva
- 407 — Elva - Tartu Bussijaam
- 25B — Valga Bussijaam - Elva
- 80 — Viljandi Bussijaam - Valga Bussijaam
- 910 — Lootvina - Männi
- 116 — Tartu Bussijaam - Põltsamaa
- 6 — Roheline Park - Lõunakeskus III
- 5110 — Kuressaare
- 339 — Tartu Bussijaam - Kambja Kauplus
- 728 — Tartu Bussijaam - Kääpa
- 219 — Tartu Bussijaam
- 828 — Tartu Bussijaam - Arusoo
- 454 — Rõngu - Tartu Bussijaam
- L20 — Virtsu Sadam - Haapsalu Bussijaam
- 3106 — Tagaranna - Kuressaare
- 707 — Tartu Bussijaam - Alatskivi