742 Liin
Nõva - Tartu Bussijaam
GoBus
GoBus 742 Buss peatused ja marsruudi ajakava
742 Buss (Nõva - Tartu Bussijaam) on marsruut koos 41 peatustega, alates asukohast Nõva ja lõpetades asukohas Tartu Bussijaam.
Nõva
Mäike
Kokora
Tõruvere
Kalevipoja Säng
Alatskivi
Naelavere
Rupsi
Saburi
Metsakivi Tee
Metsakivi Küla
Koosa
Veldi
Viru
Kivistiku
Puusepa
Laanemetsa
Põdra Tee
Londi
Aaviku
Sarapuu
Taabri
Mõru
Tammistu
Tammistu Mõis
Kersna
Oomäe
Aravuste
Rätsepa
Vesneri
Möllatsi
Metsavahi
Härma
Sopaku
Musta Tee
Vahi Tee
Kvissentali Tee
Salvest
Peetri Kirik
Atlantis
Tartu Bussijaam
742 Buss ajakava
Päev | Töötunnid | Sagedus |
---|---|---|
E | Ei Sõida | Ei Sõida |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | 7:00 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
742 Buss marsruudikaart
742 marsruudi kaart linnas Eesti saab peagi kättesaadavaks.
742 Liin Buss sõiduhinnad
GoBus, 742 Buss sõiduhind võib kõikuda erinevate tegurite tõttu. Üksikasjaliku teabe saamiseks piletihindade kohta külastage palun nende ametlikku veebisaiti.
Veel marsruute GoBus linnas Eesti
- 919 — Aaviku - Lähte
- 838 — Võnnu - Tartu Bussijaam
- 721 — Kallaste - Tartu Bussijaam
- 86B — Lepassaare - Põlva Bussijaam
- 50 — Tartu Bussijaam - Valga Bussijaam
- 4B — Riiska - Tõrva
- 12 — Lõunakeskus - Kasteheina
- 551 — Jõhvi Bussijaam - Avinurme
- 218 — Tartu Bussijaam
- 26B — Põlva Bussijaam
- 253 — Tallinna Bussijaam - Haapsalu Bussijaam
- 316 — Tartu Bussijaam - Liiva
- 718 — Tartu Bussijaam - Kallaste
- 20 — Põlva Bussijaam - Lao
- 1 — Paemurru - Kangelaste 44
- 16 — Türi Bussijaam - Laupa Kool
- 417 — Elva - Tartu Bussijaam
- 525 — Tartu Bussijaam
- 41 — Otepää
- 214 — Uniküla - Tartu Bussijaam