76B Liin
Otepää - Antsla
GoBus
GoBus 76B Buss peatused ja marsruudi ajakava
76B Buss (Otepää - Antsla) on marsruut koos 22 peatustega, alates asukohast Otepää ja lõpetades asukohas Antsla.
Otepää
Munamäe
Rüa
Vidrike Kool
Vidrike Rist
Vidrike Asula
Kantsu
Anne
Truuta
Rundsa
Mälle
Koigu Kool
Koigu
Kirikuküla
Urvaste
Kirikuküla
Nõude
Kuldre Rist
Vana-Antsla
Nässmetsa
Keskus - Kuuseparkla
Antsla
76B Buss ajakava
Päev | Töötunnid | Sagedus |
---|---|---|
E | 8:35 | Üks väljumine |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | 8:35 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
76B Buss marsruudikaart
76B marsruudi kaart linnas Eesti saab peagi kättesaadavaks.
76B Liin Buss sõiduhinnad
GoBus, 76B Buss sõiduhind võib kõikuda erinevate tegurite tõttu. Üksikasjaliku teabe saamiseks piletihindade kohta külastage palun nende ametlikku veebisaiti.
Veel marsruute GoBus linnas Eesti
- 747 — Teemeistri - Tartu Bussijaam
- 36 — Valga Bussijaam - Lüllemäe
- 84 — Keskhaigla - Narva
- 51 — Lemmiku - Estonia
- 319 — Valga Bussijaam - Tartu Bussijaam
- 82B — Kaubanduse - Hanikase
- 22B — Leevaku - Võru Bussijaam
- 750 — Kallaste - Tartu Bussijaam
- 906 — Elva - Lääne
- 12A — Linna Keskus
- 7 — Rapla Bussijaam - Kuimetsa
- 149 — Tartu Bussijaam - Kuressaare
- 3108 — Kuressaare
- 703 — Tartu Bussijaam - Teemeistri
- 819 — Tartu Bussijaam
- 20L — Valga Bussijaam - Tõrva
- 734 — Tartu Bussijaam
- 522 — Tartu Bussijaam - Elva
- 412 — Tartu Bussijaam - Elva
- 203 — Tallinna Bussijaam - Pärnu Bussijaam