L31-1 Liin
Ridaseristi - Lihula
GoBus
GoBus L31-1 Buss peatused ja marsruudi ajakava
L31-1 Buss (Ridaseristi - Lihula) on marsruut koos 26 peatustega, alates asukohast Ridaseristi ja lõpetades asukohas Lihula.
Ridaseristi
Voose
Mäense
Salevere
Kõera
Mõisaküla
Massu
Uue-Virtsu
Kõmsi Kool
Hanila
Sillukse
Virtsu
Virtsu Sadam
Virtsu
Sillukse
Hanila
Kõmsi
Ridase
Koti
Karuse Kalmistu
Vagivere
Tuudi
Nurme
Jõe
Tööstuse
Lihula
L31-1 Buss ajakava
Päev | Töötunnid | Sagedus |
---|---|---|
E | 7:06 | Üks väljumine |
T | 7:06 | Üks väljumine |
K | 7:06 | Üks väljumine |
N | 7:06 | Üks väljumine |
R | 7:06 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
L31-1 Buss marsruudikaart
L31-1 marsruudi kaart linnas Eesti saab peagi kättesaadavaks.
L31-1 Liin Buss sõiduhinnad
GoBus, L31-1 Buss sõiduhind võib kõikuda erinevate tegurite tõttu. Üksikasjaliku teabe saamiseks piletihindade kohta külastage palun nende ametlikku veebisaiti.
Veel marsruute GoBus linnas Eesti
- 60F — Põlva Bussijaam - Kiidjärve Park
- 20A — Lao - Põlva Bussijaam
- 2I — Räpina Bussijaam - Põlva Bussijaam
- 75A — Põlva Bussijaam
- 419 — Tartu Bussijaam
- 841 — Tartu Bussijaam
- 2312 — Kihelkonna - Säästu
- L25 — Lihula - Haapsalu Bussijaam
- SN4 — Turba Kauplus - Risti
- 417 — Elva - Tartu Bussijaam
- 35B — Otepää - Valga Bussijaam
- 39E — Otepää - Valga Bussijaam
- 2303 — Kuressaare
- 20B — Põlva Bussijaam
- 4208 — Kuressaare
- 15 — Inka - Haapsalu Bussijaam
- 428 — Tartu Bussijaam
- 20H — Valga Bussijaam - Tõrva
- 325 — Tartu Bussijaam - Otepää
- 71K — Tartu Bussijaam - Otepää