באר שבע מרכז קו
רכבת באר שבע מרכז - רכבת כרמיאל
רכבת ישראל
תחבורה ציבורית של רכבת ישראל באר שבע מרכז רכבת - תחנות ולוח זמנים
הקו באר שבע מרכז רכבת (רכבת באר שבע מרכז - רכבת כרמיאל) הוא מסלול עם 24 תחנות, שיעורך מ-רכבת באר שבע מרכז ויסתיים ב-רכבת כרמיאל.
רכבת באר שבע מרכז
רכבת באר שבע צפון-אוניברסיטה
רכבת להבים רהט
רכבת קרית גת
רכבת קריית מלאכי-יואב
רכבת מזכרת בתיה
רכבת לוד
רכבת לוד-גני אביב
רכבת כפר חב"ד
רכבת תל אביב ההגנה
רכבת תל אביב השלום
רכבת תל אביב סבידור מרכז
רכבת תל אביב אוניברסיטה
רכבת הרצליה
רכבת חדרה מערב
רכבת חיפה חוף הכרמל
רכבת חיפה בת גלים
רכבת חיפה מרכז השמונה
מרכזית המפרץ
רכבת חוצות המפרץ
רכבת קרית חיים
רכבת קרית מוצקין
רכבת אחיהוד
רכבת כרמיאל
לוח זמנים של באר שבע מרכז רכבת
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 06:28 - 17:28 | 1 שעות |
ב׳ | 06:28 - 17:28 | 1 שעות |
ג׳ | 06:28 - 17:28 | 1 שעות |
ד׳ | 06:28 - 17:28 | 1 שעות |
ה׳ | 06:28 - 17:28 | 1 שעות |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול באר שבע מרכז רכבת
המפת מסלול ל-באר שבע מרכז ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של באר שבע מרכז קו רכבת
תעריף של רכבת ישראל באר שבע מרכז רכבת עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של רכבת ישראל ב-ישראל
- נהריה — רכבת נהריה - רכבת מודיעין מרכז
- תל אביב ההגנה — רכבת תל אביב ההגנה - רכבת בנימינה
- באר שבע מרכז — רכבת באר שבע מרכז - רכבת נהריה
- מודיעין מרכז — רכבת מודיעין מרכז - רכבת תל אביב סבידור מרכז
- נהריה — רכבת נהריה - רכבת באר שבע צפון-אוניברסיטה
- חוף הכרמל — רכבת חיפה חוף הכרמל - רכבת נהריה
- חיפה מרכז — רכבת חיפה מרכז השמונה - רכבת באר שבע מרכז
- אשקלון — רכבת אשקלון - רכבת חיפה מרכז השמונה
- דימונה — רכבת דימונה - רכבת באר שבע צפון-אוניברסיטה
- הרצליה — רכבת הרצליה - רכבת ירושלים-יצחק נבון
- תל אביב מרכז — רכבת תל אביב סבידור מרכז - רכבת ראשון לציון משה דיין
- חיפה מרכז — רכבת חיפה מרכז השמונה - רכבת נהריה
- בית שמש — רכבת בית שמש - רכבת תל אביב סבידור מרכז
- בנימינה — רכבת בנימינה - רכבת אשקלון
- נתב'ג — רכבת נמל התעופה בן-גוריון - רכבת נהריה
- תל אביב מרכז — רכבת תל אביב סבידור מרכז - רכבת קרית גת
- בית שאן — רכבת בית שאן - רכבת חיפה מרכז השמונה
- בנימינה — רכבת בנימינה - רכבת מודיעין מרכז
- רחובות — רכבת רחובות - רכבת נתניה
- באר שבע צפון — רכבת באר שבע צפון-אוניברסיטה - רכבת תל אביב סבידור מרכז