12 קו
מתחם ביג כרמיאל - המעפילים/כלנית
נתיב אקספרס
תחבורה ציבורית של נתיב אקספרס 12 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 12 אוטובוס (מתחם ביג כרמיאל - המעפילים/כלנית) הוא מסלול עם 33 תחנות, שיעורך מ-מתחם ביג כרמיאל ויסתיים ב-המעפילים/כלנית.
מתחם ביג כרמיאל
החרושת/מעלה כמון
החרושת/היוצרים
החרושת/העמק
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צומת כרמיאל
צומת כרמיאל
מסעף הר חלוץ
צומת כישור
לפידות מרכז
כיסרא סומיע/יציאה
האלה/הברוש
האלה/התאנה
שדרות התעשייה
צ. אלון/שדרות הגליל
צומת המפה
בית ספר כפר ורדים
דרך הגליל/אשכר
אלון/השקדים
מעלה המסגד/האומנים
מעלה המסגד/שביל המסגדים
מעלה המסגד/נרקיס
קניון תרשיחא
צומת מעלות
מ''ג המעפילים/הזית
הזית/הרצל
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
הרצל/זלמן שז''ר
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
עירייה
המעפילים/כלנית
לוח זמנים של 12 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 22:30 | 30 דקות |
ב׳ | 06:15 - 22:30 | 30 דקות |
ג׳ | 06:15 - 22:30 | 30 דקות |
ד׳ | 06:15 - 22:30 | 30 דקות |
ה׳ | 06:15 - 22:30 | 30 דקות |
ו׳ | 06:45 - 16:10 | 45 דקות |
ש׳ | 17:15 - 21:50 | 2 שע' |
מפת מסלול 12 אוטובוס
המפת מסלול ל-12 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 12 קו אוטובוס
תעריף של נתיב אקספרס 12 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נתיב אקספרס ב-ישראל
- 66 — מג'ד אל כרום/מגרש כדורגל - מרכז טניס
- 35 — ת. רכבת כרמיאל/רציפים - פלך מרכז
- 44 — בית ג'ן 1 - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 4 — בית כנסת/ז'בוטינסקי - הבולבול/הגבעה
- 7א — ת. מרכזית צפת/רציפים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 40 — חזון - ת. רכבת כרמיאל
- 52 — אל ג'רביה ז - מתחם ביג כרמיאל
- 255 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - בית מרקחת
- 60 — לוחמי הגיטאות/מרכז - ת. רכבת עכו/הרצל
- 306 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן
- 68 — צומת דיר חנא - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
- 3 — אום אלשתוייה - כביש 742/מחלף שפרעם
- 67 — מרכז טניס - קופת חולים כללית
- 75 — בית ספר ניסויי תפן - מתת
- 985 — שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 3א — שלום הגליל/בן עמי - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
- 522 — טעם הצבי/שלב א - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 983 — טעם הצבי/שלב א - הרטום/שדרות גולדה מאיר
- 92 — דוד אלעזר/לח''י - כיכר הדלי
- 49 — מצפה הילה כיכר ב - ת. מרכזית נהריה/הורדה