19 קו
ההדרים/הלוחמים - ביה''ס אור תורה
קווים
תחבורה ציבורית של קווים 19 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 19 אוטובוס (ההדרים/הלוחמים - ביה''ס אור תורה) הוא מסלול עם 15 תחנות, שיעורך מ-ההדרים/הלוחמים ויסתיים ב-ביה''ס אור תורה.
ההדרים/הלוחמים
ההדרים/עפרוני
ההדרים/השיטה
ההדרים/האירוסים
האלה/תל צור
העצמאות/הפטל
הבנים/סמטת הורדים
הבנים/מרבד הקסמים
אהבת ציון/הבנים
מתנ''ס אבן יהודה
הבנים/המחתרת
הבנים/סמטת הורדים
העצמאות/נרקיסים
המייסדים/רמת בן גוריון
ביה''ס אור תורה
לוח זמנים של 19 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 07:20 | 5 דקות |
ב׳ | 07:15 - 07:20 | 5 דקות |
ג׳ | 07:15 - 07:20 | 5 דקות |
ד׳ | 07:15 - 07:20 | 5 דקות |
ה׳ | 07:15 - 07:20 | 5 דקות |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 19 אוטובוס
המפת מסלול ל-19 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 19 קו אוטובוס
תעריף של קווים 19 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של קווים ב-ישראל
- 19 — חומש/יפה נוף - מסוף מודיעין עילית/הורדה
- 56 — דם המכבים/צאלון - ת. רכבת פאתי מודיעין
- 151 — שד. עמק חפר/שד. השפלה - מעלה האשלים/דרך החוף
- 230 — אזור התעשייה - שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
- 184 — בנייני האומה/הנשיא השישי - הזית ב
- 30 — אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי - יוסי בנאי/יונה וולך
- 101 — הדרים/ תיכון רעות מכבים - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 86 — בי''ס מעוז המכבים/ישראל פלד - בריכה/עמק דותן
- 23 — בית חולים שמואל הרופא - מסוף שוהם
- 9 — מסוף הרכבת הישן/איסוף - שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון
- 263 — הנרקיס/הסביון - גן לאומי קיסריה
- 708 — הנדיב/המייסדים - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 9 — ת. רכבת בנימינה/הטחנה - גן לאומי קיסריה
- 85 — מסוף שרונה - מחנה בית ליד
- 587 — בית ספר שושנים/החיד''א - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 295 — קדושת לוי/שלום רב - כפר שאול/קצנלבוגן
- 461 — האלה/דרך לוד הירוקה - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 43 — כפר הס ד' - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 588 — מסוף מודיעין עילית - בית יוסף/הגבעה
- 163 — ת. רכבת חדרה/רציפים - מצפה אילן מרכז