1 קו
מסוף אגד/קניון פרץ סנטר - מעלה ההר/הר מוריה
אגד
תחבורה ציבורית של אגד 1 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 1 אוטובוס (מסוף אגד/קניון פרץ סנטר - מעלה ההר/הר מוריה) הוא מסלול עם 39 תחנות, שיעורך מ-מסוף אגד/קניון פרץ סנטר ויסתיים ב-מעלה ההר/הר מוריה.
מסוף אגד/קניון פרץ סנטר
הרצל/דימונה כניסה
המלאכה/שדרות הרצל
המלאכה/קאנטרי קלאב
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/הנרי מלכה
שדרות אריאל שרון/מצדה
יגאל אלון/מרכז מסחרי
מ''ד המעפילים/יגאל אלון
מ''ד מעפילים/דאר
הרצל / יגאל אלון
בי''ס אחווה/דרך בר לב
דרך בר לב / תיכון אפלמן
המעפיל/השלווה
המעפיל/בן גוריון
רח' בן גוריון
סטרומה/גולדה מאיר
גולדה מאיר/התפוצות
התפוצות/בן גוריון
הרב אלנקווה/רמב''ם
אלחריזי/הרב אלנקווה
כליל החורש/מורן החורש
מורן החורש/קטלב
קטלב/דפנה
חרוב/כליל החורש
כליל החורש/מורן החורש
מורן החורש/שיזף
שיזף/דולב
שיזף/הרדוף הנחלים
שיזף/טופח
שיזף/שקמה
שיזף/צורית
שיזף/אלה
שיזף/ארבל
מעלה ההר/הר שניר
מעלה ההר/הר הנגב
מעלה ההר/הר הגבים
מעלה ההר/הר הצופים
מעלה ההר/הר מוריה
לוח זמנים של 1 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 22:15 | 20 דקות |
ב׳ | 07:10 - 22:15 | 20 דקות |
ג׳ | 07:10 - 22:15 | 20 דקות |
ד׳ | 07:10 - 22:15 | 20 דקות |
ה׳ | 07:10 - 22:15 | 20 דקות |
ו׳ | 07:15 - 16:00 | 15 דקות |
ש׳ | 21:00 - 23:20 | 30 דקות |
מפת מסלול 1 אוטובוס
המפת מסלול ל-1 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 1 קו אוטובוס
תעריף של אגד 1 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של אגד ב-ישראל
- 48 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - שוק עירוני
- 811 — הרא''ה/ולנשטיין - מלכי ישראל/תחכמוני
- 52 — רוזנטל/כנפי נשרים - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
- 9 — יעקבי/הרצל - ת. רכבת רחובות/הורדה
- 30 — מעלות דוד - חנקין/סוקולוב
- 84א — ששת הימים/בית ספר מצודות - הורדים/מנחם בגין
- 57 — המרפא - חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
- 470 — שוק עירוני - ת. מרכזית ירושלים/הורדה
- 83א — חניתה/טרומפלדור - בית ספר בית יעקב גור/אבן גבירול
- 82 — הרב מימון/גילבוע - בית ספר בית יעקב גור/אבן גבירול
- 976 — תחנה תפעולית/נחל גיבורים - הרטום/שדרות גולדה מאיר
- 35 — מרכז הכרמל/דרך הים - ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
- 40א — רכבל/העלייה השנייה - חטיבת כרמלי ד
- 82א — בבא סאלי/בית אבות שירלי - בית הספר עמיאסף
- 150 — תחנת רכבת קלה הר הרצל - מזכירות/הברוש
- 953 — ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 96 — שפרינצק/הירדן - ברזילי/החולה
- 2 — הנרקיס/הסביון - מתנס/בית ספר החיטה
- 16 — כביש 40/גבעת ברנר - ת. רכבת רחובות/הורדה
- 414 — קרית מדע א' - קניון איילון