345 קו
גשר המיתרים/שד' הרצל - מסוף תל ציון
אגד תעבורה
תחבורה ציבורית של אגד תעבורה 345 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 345 אוטובוס (גשר המיתרים/שד' הרצל - מסוף תל ציון) הוא מסלול עם 27 תחנות, שיעורך מ-גשר המיתרים/שד' הרצל ויסתיים ב-מסוף תל ציון.
גשר המיתרים/שד' הרצל
שערי ירושלים/ליפתא
צומת רמות/ידין
מכבי אש/פאגלין
סיירת דוכיפת/משה דיין
סיירת דוכיפת/מחסום חזמא
מסוף שער בנימין/איסוף
תחנת דלק/כוכב יעקב
דרך כוכב יעקב
שמחת עולם/אור חדש
משכנות הרועים/אבני חפץ
משכנות הרועים/נהר שלום
אביר יעקב/מעייני הישועה
אבירי יעקב/אבני חפץ
שמחת עולם/שדרות אביר יעקב
דרך כוכב יעקב/שמחת עולם
אהבת ישראל/מעלות החוכמה
מקור ברוך/אהבת ישראל
מקור ברוך 4
מקור ברוך 2
אהבת ישראל א
מועדון/אהבת ישראל
אהבת ישראל/מנחת אהרון
אהבת ישראל ד
אהבת שלום
אהבת שלום/מעלות משה
מסוף תל ציון
לוח זמנים של 345 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:00 | 1 שעות |
ב׳ | 00:00 - 23:00 | 1 שעות |
ג׳ | 00:00 - 23:00 | 1 שעות |
ד׳ | 00:00 - 23:00 | 1 שעות |
ה׳ | 00:00 - 23:00 | 1 שעות |
ו׳ | 00:00 - 16:00 | 45 דקות |
ש׳ | 22:00 - 23:00 | 1 שעות |
מפת מסלול 345 אוטובוס
המפת מסלול ל-345 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 345 קו אוטובוס
תעריף של אגד תעבורה 345 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של אגד תעבורה ב-ישראל
- 129 — מסעף ביה''ח הדסה - תלמוד תורה/דרך קדם
- 158 — היכל המשפט/אבא אבן - שקד/שדרות החוצבים
- 87 — דרך צמח השדה/העירית - תלמוד תורה/דרך קדם
- 89 — דרך צמח השדה/העירית - המכללה הטכנולוגית לתעופה וחלל
- 90 — דרך מדבר יהודה/השופר - המכללה הטכנולוגית לתעופה וחלל
- 209 — חניון הלאום - דרך קדם/הניקרה
- 461 — קניון אריאל - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
- 264 — ת. מרכזית ירושלים/יפו - 'כפר עציון ב
- 382 — ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים - מרכז מסחרי/יהושע בן נון
- 260 — בית רומנו - בנייני האומה
- 154 — היכל המשפט/אבא אבן - שכונה י''א א
- 25 — אלון 1 - משטרת מעלה אדומים/דרך הר הבית
- 143 — גבעת התחמושת/שרגאי - מסוף תל ציון
- 50 — אזור תעשייה מיתרים - מרכז מסחרי/יהושע בן נון
- 92 — דרך צמח השדה/העירית - תלמוד תורה/דרך קדם
- 250 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - כרמל/יציאה
- 465 — גשר המיתרים/שד' הרצל - גני ילדים/היובל
- 146 — אזור תעשיה שער בנימין - מעלה מכמש
- 252 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - הר עמשא מרכז
- 178 — היכל המשפט/שדרות הנשיא השישי - עירייה