359 קו
יצחק שדה/האצל - דרכי רפאל/קהילת יעקב
מטרופולין
תחבורה ציבורית של מטרופולין 359 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 359 אוטובוס (יצחק שדה/האצל - דרכי רפאל/קהילת יעקב) הוא מסלול עם 58 תחנות, שיעורך מ-יצחק שדה/האצל ויסתיים ב-דרכי רפאל/קהילת יעקב.
יצחק שדה/האצל
ורדימון/העצמאות
המעפיל/העצמאות
גולדה מאיר/המעפיל
סטרומה/טיילת ספורט
מרחבים/נתיב הצפרים
השלווה/משעול הזמיר
המעפיל/השלווה
בן גוריון/בית ספר בן עטר
בן גוריון/בית המשפט
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
המלאכה/גנאסיה יוסף
המלאכה/הגפן
צומת דימונה ירוחם
שדרות ורדימון/ריה''ל
שדרות ורדימון/רשב''ג
ההגנה/הפלמ''ח
צבי בורנשטיין/גוש עציון
פסל הזהות/צבי בורנשטיין
בורנשטיין/הדקל
בורנשטיין/האופק
מחנה אריאל שרון / כביש 224
צומת הנגב
צומת מחנה נתן
שדרות דוד חכם/תחנה מרכזית
שדרות דוד טוביהו/סוקולוב
שדרות דוד טוביהו/דרך מצדה
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/לימונית
צומת הנשיא
צרכניה
צומת גילת/תחנת דלק
בטחה/כניסה ראשית
קיבוץ גלויות/קדש
פרי מגדים/חיים חורי
פרי מגדים/העינב
פרי מגדים/ערבה
דרך בית וגן/החרוב
שדרות הרצל
שדרות הרצל/החיד''א
שד.הרצל/משעול איריס
הרצל/עיריית אופקים
שדרות הרצל/המלאכה
הרצל/קיבוץ גלויות
שדרות ירושלים/יוסף סמלו
שדרות ירושלים/חפץ חיים
שדרות ירושלים/הרמב''ם
שד.ים/חי טייב
שד. ירושלים/בית וגן
שדרות ירושלים/הרב צבאן
שדרות ירושלים/הרב חזני
הרב חזני/שדרות ירושלים
הרב גרשונוביץ'/חיל אוויר
הרב גרשונוביץ'/אגוז
דרכי רפאל/הרב גרשונוביץ'
דרכי רפאל/קהילת יעקב
לוח זמנים של 359 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 19:30 | 1 שע' |
ב׳ | 06:45 - 19:30 | 1 שע' |
ג׳ | 06:45 - 19:30 | 1 שע' |
ד׳ | 06:45 - 19:30 | 1 שע' |
ה׳ | 06:45 - 19:30 | 1 שע' |
ו׳ | 07:15 - 14:40 | 7 שע' |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
מפת מסלול 359 אוטובוס
המפת מסלול ל-359 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 359 קו אוטובוס
תעריף של מטרופולין 359 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של מטרופולין ב-ישראל
- 231 — איזור התעשיה כפר סבא - ת. מרכזית תל אביב/לוינסקי
- 345 — שדרות בן גוריון/יגאל הורביץ - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 367 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - ת. מרכזית ראשל''צ
- 4 — דפנה/התדהר
- 370 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 26 — חניון חולון/תחנת מוצא - המכללה למנהל/שושנה פרסיץ
- 98 — מוסד חינוכי כפר בתיה - הדס/הכלנית
- 5 — קניון שרונים/הרקון - ת. רכבת סוקולוב
- 602 — חבצלת החוף/אירוס הארגמן - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 3 — השונית/יורדי ים - ת. רכבת רעננה מערב/הורדה
- 347 — דפנה/התדהר - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 624 — זכריה הנביא/נריה הנביא - הרצוג/עובדיה מברטנורא
- 380 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 565 — הגולן/החרמון - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 4 — בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי - המוביל/טארק עבד אל חי
- 178 — המרכבה/הבנאי - מסוף עתידים
- 37 — מכללת בית ברל - בי''ס עומר בן אל ח'טאב
- 387 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - ת. מרכזית ערד/רציפים
- 180 — רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון - אזור התעשייה
- 75 — בית ספר ישורון/קלאוזנר - שירתי/מרכז הכפר