436 קו
רבי עקיבא/שמואל הנביא - הזית/סובה
קווים
תחבורה ציבורית של קווים 436 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 436 אוטובוס (רבי עקיבא/שמואל הנביא - הזית/סובה) הוא מסלול עם 31 תחנות, שיעורך מ-רבי עקיבא/שמואל הנביא ויסתיים ב-הזית/סובה.
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/ירושלים
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
רבי עקיבא/חזון אי''ש
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
מחלף מסובים לכיוון מזרח
רמת פנקס/כביש 461
יחזקאל קזז/דרך לוד
מרכז מסחרי/יחזקאל קזז
שדרות בן פורת/אפרים גואטה
שדרות בן פורת/הראשונים
בן פורת / הל''ה
עירייה/אליהו סעדון
העצמאות/ההסתדרות
העצמאות/דוד אלעזר
מסעף צפריה
הרימון/התאנה
הרימון/התמר
הרימון/הגפן
הגפן/דרך החיטה
משק
משק
משק 36
הרימון/התאנה
מסעף צפריה
התמר/מבוא התאנה
הזית/סובה
לוח זמנים של 436 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 19:30 | 1 שע' |
ב׳ | 07:10 - 19:30 | 1 שע' |
ג׳ | 07:10 - 19:30 | 1 שע' |
ד׳ | 07:10 - 19:30 | 1 שע' |
ה׳ | 07:10 - 19:30 | 1 שע' |
ו׳ | 07:15 - 16:30 | 2 שעות |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 2 שע' |
מפת מסלול 436 אוטובוס
המפת מסלול ל-436 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 436 קו אוטובוס
תעריף של קווים 436 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של קווים ב-ישראל
- 475 — ארבע עונות/נירים - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 451 — המצביאים/חטיבת הראל - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 184 — בנייני האומה/הנשיא השישי - הזית ב
- 77 — מכבים/חרמון - שד. עמק איילון/האודם
- 296 — קדושת לוי/שלום רב - הרטום/שדרות גולדה מאיר
- 6 — אבי עזרי א - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 706 — הפרדס/שפק - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 53 — בי''ס כרמים/עמק חרוד - אולפנה/לוי
- 2 — אבא שאול/אדמורי ויזניץ - דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס
- 26 — מעברות - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 641 — ת. מרכזית נתניה/רציפים - האופן/החרש
- 640 — ת. מרכזית נתניה/רציפים - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
- 55 — רכבת בית יהושע - שבזי/שד. יצחק בן צבי
- 55 — חפץ חיים ג - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 10 — ת. מרכזית רמלה/רציפים - ת. מרכזית רמלה/הורדה
- 240 — אזור התעשייה - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 36 — החרושת/מעלה המגדל - מסוף רדינג/הורדה
- 173 — ת. רכבת בנימינה/הטחנה - מסוף פוריידיס
- 506 — מסוף שוהם - קלצ'קין
- 202 — ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות - רכבת קריית אריה/חנה וסע