444 קו
נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ - מסוף רעננה/היהלום
מטרופולין
תחבורה ציבורית של מטרופולין 444 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 444 אוטובוס (נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ - מסוף רעננה/היהלום) הוא מסלול עם 38 תחנות, שיעורך מ-נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ ויסתיים ב-מסוף רעננה/היהלום.
נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1
רשות שדות התעופה/העליה
נתב''ג/טרמינל 2
צומת אל על
כפר טרומן
שדרות עמק איילון/מודיעים
שד. עמק איילון/מודיעים
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/תרשיש
שדרות עמק איילון/רחבת בדולח
בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/בשמת
שד. עמק איילון/כיכר שקנאי
צומת שוהם
צומת מחצבות
צומת אלעד
צומת נחשונים
הרב שלום שבזי/הלח''י
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה
בית ספר רמב''ם/הרב שלום שבזי
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
כיכר אלי כהן / הרב שלום שבזי
מנצורה/המרץ
אזור תעשיה
מחלף קסם
כביש 444/הרקפת
קניון אושילנד/עתיר ידע
קניון ג'י/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
ת. מרכזית כ''ס
וייצמן/רוטשילד
קניון ערים/וייצמן
וייצמן/ברנר
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/היהלום
לוח זמנים של 444 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:00 | 1 שעות |
ב׳ | 05:30 - 21:00 | 1 שעות |
ג׳ | 05:30 - 21:00 | 1 שעות |
ד׳ | 05:30 - 21:00 | 1 שעות |
ה׳ | 05:30 - 21:00 | 1 שעות |
ו׳ | 07:30 - 10:30 | 1 שעות |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 444 אוטובוס
המפת מסלול ל-444 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 444 קו אוטובוס
תעריף של מטרופולין 444 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של מטרופולין ב-ישראל
- 369 — מלכי ישראל/דרך הדרום - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 689 — מכללת אחוה - מסגד טאלב/קופת חולים לאומית
- 358 — יצחק שדה/האצל - קניון איילון
- 37 — בי''ס עומר בן אל ח'טאב - תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
- 57 — דפנה/התדהר - רכבת רעננה דרום/הורדה
- 561 — תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן - רכבת קריית אריה/חנה וסע
- 24 — כסייפה/שכונה 13 - יהודה/תחנה מרכזית
- 572 — תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן - קלצ'קין
- 39 — השונית/יורדי ים - בית עלמין פרדס חיים
- 140 — מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון - עזוז/מרכז
- 1 — רמז/מרכז הנוער - קרית הספורט/וייצמן
- 15 — איזור התעשיה כפר סבא - דפנה/התדהר
- 140 — ת. רכבת קרית אריה - קלנסווה/יציאה צפונית
- 559 — בן איש חי/קארו - מלון יפה נוף
- 5א — חוני המעגל/בית יעקב - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא
- 64 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - מרכז מסחרי/מצפה רמון
- 21 — מסוף צור יגאל/כוכב יאיר - תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה
- 12 — הגולן/החרמון - מסוף רעננה
- 5 — רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא - מסוף/רבי יהודה הנשיא
- 687 — מכללת אחוה - מרכז מסחרי