445 קו
ת. מרכזית אילת/רציפים - ת. מרכזית ירושלים/הורדה
אגד
תחבורה ציבורית של אגד 445 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 445 אוטובוס (ת. מרכזית אילת/רציפים - ת. מרכזית ירושלים/הורדה) הוא מסלול עם 4 תחנות, שיעורך מ-ת. מרכזית אילת/רציפים ויסתיים ב-ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
ת. מרכזית אילת/רציפים
תחנת התרעננות/פונדק חצבה
תחנת התרעננות/עין בוקק
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
לוח זמנים של 445 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 15:15 - 17:15 | 2 שעות |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 445 אוטובוס
המפת מסלול ל-445 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 445 קו אוטובוס
תעריף של אגד 445 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של אגד ב-ישראל
- 28 — בית ספר חקלאי עין כרם - מלון רימונים/שחראי
- 15 — מתחם אנרג'י - קניון גני הדרים/הפרדס
- 30א — נמל תעופה רמון/רציפים - ת. מרכזית אילת/הורדה
- 961 — ת. מרכזית טבריה/רציפים - ת. מרכזית ירושלים/הורדה
- 202 — ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
- 436 — ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני - ת. מרכזית ירושלים/הורדה
- 248 — שוק עירוני - מסוף אזור התעשייה/רומא
- 12א — ת. מרכזית רחובות/רציפים - שדרות הקיבוצים/הרצל
- 1 — ת. מרכזית אילת/רציפים - ת. מרכזית אילת/הורדה
- 268 — ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
- 272 — ששת הימים/יום הכיפורים - מסוף רדינג/הורדה
- 447 — ת. מרכזית יבנה/רציפים - ת. מרכזית ירושלים/הורדה
- 3 — בר רב האי/סעדיה הגאון - ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
- 9 — יעקבי/הרצל - ת. רכבת רחובות/הורדה
- 74 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני - ראס עלי כניסה
- 50א — ת. מרכזית אילת/רציפים - נמל תעופה רמון/הורדה
- 973 — אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה - רופין/קניאל
- 274 — כביש 40/גבעת ברנר - קלצ'קין
- 83 — ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 20 — חניון נווה שאנן