47 קו
מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא - ת. מרכזית נהריה/הורדה
נתיב אקספרס
תחבורה ציבורית של נתיב אקספרס 47 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 47 אוטובוס (מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא - ת. מרכזית נהריה/הורדה) הוא מסלול עם 36 תחנות, שיעורך מ-מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא ויסתיים ב-ת. מרכזית נהריה/הורדה.
מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא
ירכא א
בית העם
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
אבו סנאן חיילים משוחררים ד
כיכר הנביא
עומדאן סעד
קופת חולים
חניון אגד
אבו סנאן 115/110
אבו סנאן 101
אבו סנאן 104
אבו סנאן 105/103
אבו סנאן סולטאן באשא א
אבו סנאן סולטאן באשא ב
אבו סנאן סולטאן באשא ג
אבו סנאן סולטאן באשא ד
אבו סנאן/כיכר השלום
רח 120/מינימרקט
קופת חולים מכבי
כפר יאסיף/מרכז מסחרי
מסעף כפר יאסיף צפון
מסעף אבו סנאן
מסעף בית העמק
מסעף עמקה
צומת כליל
מסעף שייח' דנון
צומת בית עלמין
צומת כברי
מסעף בן עמי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/הורדה
לוח זמנים של 47 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 20:45 | 30 דקות |
ב׳ | 05:30 - 20:45 | 30 דקות |
ג׳ | 05:30 - 20:45 | 30 דקות |
ד׳ | 05:30 - 20:45 | 30 דקות |
ה׳ | 05:30 - 20:45 | 30 דקות |
ו׳ | 05:30 - 12:45 | 45 דקות |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 47 אוטובוס
המפת מסלול ל-47 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 47 קו אוטובוס
תעריף של נתיב אקספרס 47 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נתיב אקספרס ב-ישראל
- 11 — הר וגיא/שבעת המינים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 99 — אריה לוין /חבד - ההגנה/דוד בן גאון
- 61 — מועצה מקומית - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
- 25 — גורן 4 - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 31 — מצובה/מרכז - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 4 — שדרות ששת הימים/שלום הגליל - שונית/כוכב הים
- 967 — קדושת לוי/שלום רב - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 89 — דוד אלעזר/יפה נוף - האר''י/ישראל ב''ק
- 54 — מזכירות - תחנה מרכזית ראש פינה
- 307 — ביר אלטירה כניסה - כאבול ו'/יציאה
- 312 — ת. רכבת אחיהוד/רציפים - מועצה מקומית
- 76 — אבירים א - בית ספר ניסויי תפן
- 273 — אוניברסיטה/רב תכליתי - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 979 — צומת מירון - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
- 255 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - בית מרקחת
- 347 — מקאם נבי סבלאן - נשיאי ישראל/אורט בראודה
- 109 — ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה - מגרש משולב
- 38 — ת. רכבת כרמיאל/רציפים - מכמנים כיכר
- 166 — אום אלשתוייה - ת. מרכזית המפרץ/הורדה
- 282 — אבו סנאן חיילים משוחררים ג - ת. מרכזית המפרץ/הורדה