554 קו
צומת נצרת צפון - החשמל/חטיבת כרמלי
נצרת נסיעות ותיירות
תחבורה ציבורית של נצרת נסיעות ותיירות 554 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 554 אוטובוס (צומת נצרת צפון - החשמל/חטיבת כרמלי) הוא מסלול עם 25 תחנות, שיעורך מ-צומת נצרת צפון ויסתיים ב-החשמל/חטיבת כרמלי.
צומת נצרת צפון
צומת נצרת צפון ב
בי''ח סיעודי הגליל
ריינה/כניסה
מועצה מקומית ריינה
קופת חולים/754
ריינה/יציאה
צומת משהד
צומת שכונת בנה ביתך
כפר כנא א'/כניסה
מעל המעיין
כפר כנא ג'/מעיין
כנסיה
כניסת רחוב הכנסיות
קאנא אלג'ליל
כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א
צומת בית רימון
צומת ערב אל היב
מחלף הושעיה
צומת המוביל
מחלף יפתחאל/784
צומת ביר אל מכסור
צומת הרדוף
צומת שפרעם
החשמל/חטיבת כרמלי
לוח זמנים של 554 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 554 אוטובוס
המפת מסלול ל-554 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 554 קו אוטובוס
תעריף של נצרת נסיעות ותיירות 554 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נצרת נסיעות ותיירות ב-ישראל
- 353 — מרכז מסחרי ביג - המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה
- 385 — אוניברסיטה/רב תכליתי - מגאר ג'/מרכז
- 185 — עילוט ה'/כיכר אלסדרה - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 342 — מרכז דדו/חרוד - ת. מרכזית המפרץ/הורדה
- 310 — מנזר סנטה אנה - אזור תעשיה רמת ישי
- 750 — קובאא אלדאארי א - פאולוס השישי/6177
- 61 — מסגד - מתחם ביג כרמיאל
- 490 — אל קודס/בנק לאומי - מכללה איזורית עמק הירדן
- 293 — אוניברסיטה/רב תכליתי - שעב/כביש ראשי
- 7 — אלח'לה/אלטויל
- 30 — תחנה מרכזית - ראמה י/יציאה
- 65 — צומת עיאדאת/גריפאת - מכללת סח'נין/משרד הרישוי
- 451 — יפיע א'/כניסה - מסעף תל חי
- 13 — תחנה מרכזית נצרת - ספוריה 5
- 12 — טבאש ב - פאולוס השישי/תופיק זיאד
- 292 — מוסך - מכללת סח'נין/משרד הרישוי
- 1 — סחנין עיריה - תרדיון/מכללת וינגייט
- 150 — שדרות הבנים/נוף העמק - מנשיית זבדה/מזרח
- 28 — תחנה מרכזית - סחנין יציאה מערבית
- 553 — החשמל/דב גרונר - אולם ספורט