56 קו
רכבת בית יהושע - ההדרים צורן/השיקמה צורן
קווים
תחבורה ציבורית של קווים 56 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 56 אוטובוס (רכבת בית יהושע - ההדרים צורן/השיקמה צורן) הוא מסלול עם 25 תחנות, שיעורך מ-רכבת בית יהושע ויסתיים ב-ההדרים צורן/השיקמה צורן.
רכבת בית יהושע
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת בית יהושע
תל יצחק
כביש 553/דרך רבין
מחלף דרור
מחלף דרור למזרח
צומת בני דרור למזרח
כביש 562/האנפה
562/שדרות הדקלים
דרך לב השרון/כביש 562
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושן צחור
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
האילנות/הדולב
האילנות/הדולב
האילנות/הזית
דרך לב השרון/הזית
ההדרים/החרוב
ההדרים צורן/ההדס צורן
ההדרים צורן/הגפן צורן
ההדרים צורן/האילן צורן
ההדרים צורן/השיקמה צורן
לוח זמנים של 56 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 07:40 - 23:00 | 30 דקות |
ב׳ | 07:40 - 23:00 | 30 דקות |
ג׳ | 07:40 - 23:00 | 30 דקות |
ד׳ | 07:40 - 23:00 | 30 דקות |
ה׳ | 07:40 - 23:00 | 30 דקות |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 56 אוטובוס
המפת מסלול ל-56 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 56 קו אוטובוס
תעריף של קווים 56 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של קווים ב-ישראל
- 291 — דרך הרמז/סדיגורא - הרטום/שדרות גולדה מאיר
- 881 — שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 55 — בית עלמין/מודיעין מכבים רעות - שדרות החשמונאים/לב העיר
- 217 — ממילא/קריב - בריכה/עמק דותן
- 82 — בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי
- 160 — ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות - הפקולטה לחקלאות
- 33 — איבטן - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 114 — חניון הלאום - שדרות החשמונאים/לב העיר
- 59 — דרך המסילה/ששת הימים - קופ''ח כללית
- 49 — אל עריאן/מסגד - בית חולים הלל יפה
- 692 — ת. רכבת חוף הכרמל - מרכז מיר''ב
- 332 — קרית נוער/הרב פרנק - שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
- 8 — אבא שאול/אדמורי ויזניץ - יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב
- 297 — ברטעה - טכניון/בנין הספורט
- 1 — ביה''ס בית אבי - האלון/האורן
- 13 — ת. רכבת גני אביב - אהוד מנור/חיטמן
- 346 — הרא''ה/ולנשטיין - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 730 — ת. מרכזית נתניה/רציפים - בי''ס אלישבע/דרך הבנים
- 220 — אזור התעשייה - אור החיים ט
- 88 — דרך מנחם בגין/אסתר המלכה - תשרי/חשון