58 קו
אבו סנאן סולטאן באשא א - ת. רכבת כרמיאל
נתיב אקספרס
תחבורה ציבורית של נתיב אקספרס 58 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 58 אוטובוס (אבו סנאן סולטאן באשא א - ת. רכבת כרמיאל) הוא מסלול עם 40 תחנות, שיעורך מ-אבו סנאן סולטאן באשא א ויסתיים ב-ת. רכבת כרמיאל.
אבו סנאן סולטאן באשא א
אבו סנאן סולטאן באשא ב
אבו סנאן סולטאן באשא ג
אבו סנאן סולטאן באשא ד
אבו סנאן/כיכר השלום
רח 120/מינימרקט
קופת חולים מכבי
בית ספר
כפר יאסיף כביש 70
עוקף כפר יאסיף 1
צומת ג'וליס
מסעף אזור תעשיה
בית ספר ג'וליס
התחנה לבריאות המשפחה
תנועת נוער/ג'וליס
מועצה
שכונת חיילים משוחררים 1
התחנה לבריאות המשפחה
מסעף אזור תעשיה
מכון רישוי ירכא/כביש 8533
מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא
ירכא א
ירכא מול הנוף
בי''ס תיכון
ירכא ד
ירכא ה
כיכר המזרקה
כיכר
ירכא/כביש 8533
מסעף המועצה
מועצה מקומית
כביש ראשי/אלחלאג'
בית מרקחת כללית
ירכא/בית העם
קופת חולים כללית
ירכא/יציאה מזרחית
מסעף ירכא/כישור
צומת כישור
צומת הר חלוץ
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים של 58 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:30 | 30 דקות |
ב׳ | 05:45 - 22:30 | 30 דקות |
ג׳ | 05:45 - 22:30 | 30 דקות |
ד׳ | 05:45 - 22:30 | 30 דקות |
ה׳ | 05:45 - 22:30 | 30 דקות |
ו׳ | 07:00 - 13:00 | 1 שעות |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 58 אוטובוס
המפת מסלול ל-58 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 58 קו אוטובוס
תעריף של נתיב אקספרס 58 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נתיב אקספרס ב-ישראל
- 22 — ת. מרכזית נהריה/רציפים - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 51 — מסוף חצור הגלילית/רציפים - מזכירות
- 36 — הר חלוץ - ת. רכבת כרמיאל
- 41 — יעד - ת. רכבת כרמיאל
- 43 — כיכר המזרקה - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 17א — ביר אלטירה כניסה - כיכר אלמעסרה
- 24 — ת. מרכזית נהריה/רציפים - עראמשה י/תחנה סופית
- 4 — התעשייה/מפעלי פלדה - שלום הגליל/הרב רייפמן
- 52 — אל ג'רביה ז - מתחם ביג כרמיאל
- 62 — הזמיר/נשר - ההגנה/הרצל
- 148 — ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה - שייח דנון יציאה
- 12 — דוד אלעזר/לח''י - הגליל/נוף טליה
- 4א — שוק/ז'בוטינסקי
- 511 — ת. מרכזית צפת/רציפים - ת. מרכזית ק''ש/הורדה
- 73 — מגרש ספורט - ת. מרכזית צפת/רציפים
- 175 — צומת תל חי - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 18 — ביר אלטירה כניסה - כיכר אלמעסרה
- 1 — בן גוריון/השיקמה - דולב/קהילת יהדות צרפת
- 361 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 46 — כיכר חיילים משוחררים - ת. מרכזית נהריה/הורדה