63 קו
לוזית מרכז א - תחנת רכבת קריית גת/כניסה
דן בדרום
תחבורה ציבורית של דן בדרום 63 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 63 אוטובוס (לוזית מרכז א - תחנת רכבת קריית גת/כניסה) הוא מסלול עם 19 תחנות, שיעורך מ-לוזית מרכז א ויסתיים ב-תחנת רכבת קריית גת/כניסה.
לוזית מרכז א
לוזית מרכז ב
מסעף לוזית
בית ניר
מסעף בית ניר
גלאון/מרכז
מסעף גלאון
גת/מרכז
מסעף גת
צומת קוממיות
צומת פלוגות למזרח
מלכי ישראל/כניסה צפונית
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/בריכה עירונית
בנק הפועלים/שדרות לכיש
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
לוח זמנים של 63 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 19:20 | 1 שע' |
ב׳ | 06:10 - 19:20 | 1 שע' |
ג׳ | 06:10 - 19:20 | 1 שע' |
ד׳ | 06:10 - 19:20 | 1 שע' |
ה׳ | 06:10 - 19:20 | 1 שע' |
ו׳ | 06:05 - 08:45 | 2 שע' |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
מפת מסלול 63 אוטובוס
המפת מסלול ל-63 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 63 קו אוטובוס
תעריף של דן בדרום 63 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של דן בדרום ב-ישראל
- 10 — הבאר/תנובה - ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה
- 54 — שיבולים כניסה - ת.רכבת נתיבות/רציפים
- 8 — אזור תעשיה ספירים/שקמה - המעפילים/דניאל
- 23 — ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני - יד נתן ג
- 31 — מסוף פארק אופקים - אור החיים/יציאה
- 250 — ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני - ת. מרכזית קריית גת/הורדה
- 34 — צרכניה/גילת - הזית/החיטה
- 485 — מגדל המים - מסוף הרכבת/הורדה
- 22 — ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני - חלץ א
- 330 — מסוף פארק אופקים - ת.מרכזית באר שבע/הורדה
- 10 — חוצות היוצר/תחמ''ש - מסוף רמז/רציפים
- 164 — אמציה/מרכז - ת.מרכזית באר שבע/הורדה
- 130 — בא''פ/מל''י - ת.מרכזית באר שבע/הורדה
- 21 — ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני - תלמים/מועדון פיס
- 11 — מחנה אמיתי - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים
- 364 — ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני - ת.מרכזית באר שבע/הורדה
- 479 — כרם שלום מרכז - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
- 53 — צומת בית קמה למזרח - ת.רכבת נתיבות/רציפים
- 5 — מסוף חופית/אריה תגר - מסוף רמז/דוד רמז
- 18 — ת. מרכזית קרית גת/רציפים - ת. מרכזית קריית גת/הורדה