82 קו
דוד אלעזר/ישראל שמיד - המצלתיים/חומה ומגדל
אגד
תחבורה ציבורית של אגד 82 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 82 אוטובוס (דוד אלעזר/ישראל שמיד - המצלתיים/חומה ומגדל) הוא מסלול עם 37 תחנות, שיעורך מ-דוד אלעזר/ישראל שמיד ויסתיים ב-המצלתיים/חומה ומגדל.
דוד אלעזר/ישראל שמיד
ת. רכבת ראשונים
יואל דרובין/שלמה קפלנסקי
קפלנסקי/שדרות זמסקי
אריה בן אליעזר/הורוביץ
הקישון/רמז
רמז/עולי הגרדום
רוטשילד/השדה
רוטשילד/השקד
ז'בוטינסקי/אז''ר
ז'בוטינסקי/שפינוזה
ז'בוטינסקי/שדרות בגין
מד''א/ז'בוטינסקי
משה דיין/יצחק בן צבי
שאול המלך/מלכי ישראל
אנילביץ'/שלמה המלך
אנילביץ'/שלום אש
אנילביץ'/הרב משה איבגי
אנילביץ'/החלוץ
חנה סנש/זלמן שניאור
האלמוגים/הרשת
הדייגים/הסירה
הנחשול/הדייגים
הנחשול/מבצע משה
מרכז קהילתי סילבר
זלמן שניאור/פוזננסקי
הרב יוסף עזרן/שנהב
התקומה/ישראל גלילי
הסוכה/הדגן
תור הזהב/לוי אשכול
תור הזהב/הרשבא
גדולי ישראל/שייקה אופיר
מוטה גור/מוריי גלמן
החצוצרה/התזמורת
התזמורת/התוף
התזמורת/הקלרנית
המצלתיים/חומה ומגדל
לוח זמנים של 82 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 82 אוטובוס
המפת מסלול ל-82 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 82 קו אוטובוס
תעריף של אגד 82 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של אגד ב-ישראל
- 389 — ת. מרכזית ערד/רציפים - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 795 — תיכון אורט - טשרניחובסקי/סמינר גורדון
- 200 — חוף דדו - חלוצי התעשייה/הגומא
- 28 — בית ספר חקלאי עין כרם - מלון רימונים/שחראי
- 72א — שבזי/צלאח - שאגאל/סזאן
- 912 — ת. מרכזית טבריה/רציפים - ת. מרכזית ירושלים/הורדה
- 29 — קופת חולים/העצמאות - מעלות דוד/סביון
- 33א — מרכז הכרמל/אודיטוריום
- 24 — התאנה/הגפן - ת. רכבת רחובות/הורדה
- 71 — מסוף קניון הזהב - המכללה למנהל/שושנה פרסיץ
- 5 — חניון אגד/הנפח - הנפח/היזם
- 972 — תחנה תפעולית/נחל גיבורים - הרטום/שדרות גולדה מאיר
- 84 — הגליל/גולן - דרור /בית ספר אורט אפק
- 754 — הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר - מסוף הר נוף/כנפי נשרים
- 12 — ת. מרכזית חדרה
- 17 — אריה דולצ'ין/יעקב צור - מסוף הר הצופים/מרטין בובר
- 4 — המייסדים/השמינית - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
- 784 — טכניון/מעונות העמים - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
- 470 — תלמוד תורה/דרך קדם - ת.מרכזית באר שבע/הורדה
- 968 — ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים - ת. מרכזית כרמיאל/הורדה