848 קו
ת. מרכזית כרמיאל/רציפים - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
אגד
תחבורה ציבורית של אגד 848 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 848 אוטובוס (ת. מרכזית כרמיאל/רציפים - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה) הוא מסלול עם 41 תחנות, שיעורך מ-ת. מרכזית כרמיאל/רציפים ויסתיים ב-ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
ת. מרכזית כרמיאל/רציפים
נשיאי ישראל/אילנות
נשיאי ישראל/הדקל
נשיאי ישראל/פארק אופירה
נשיאי ישראל/יודפת
נשיאי ישראל/בירנית
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/בית הכרם
נשיאי ישראל/אורט בראודה
מחלף מוטה גור
צומת שורשים
צומת אשבל
צומת יובלים
מסעף משגב
צומת יודפת/784
צומת מנוף
צומת כאוכב
צומת מורשת
צומת דמיידה
צומת כפר מנדא
צומת חנתון
מחלף יפתחאל/784
מחלף יפתחאל/יציאה לכביש 79
צומת המוביל
צומת ישי/כביש 77
מחלף אליקים
צומת פוריידיס
צומת אולגה
מחלף נתניה
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
לוח זמנים של 848 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 08:50 | 40 דקות |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 07:30 - 10:30 | 1 שעות |
ש׳ | 17:00 - 19:30 | 2 שע' |
מפת מסלול 848 אוטובוס
המפת מסלול ל-848 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 848 קו אוטובוס
תעריף של אגד 848 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של אגד ב-ישראל
- 37א — תיכון אורט - ת. רכבת בת גלים
- 81א — אורן/אל על - ששת הימים/בית ספר מצודות
- 955 — ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים - חניון נוף הגליל
- 9 — יעקבי/הרצל - ת. רכבת רחובות/הורדה
- 48 — תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
- 974 — רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה - רופין/קניאל
- 87א — 'כפר גלים א - ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
- 782 — רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל - דרוק/קהילות יעקב
- 296 — מנחם בגין/מחסן חברת חשמל - מסוף רדינג/הורדה
- 66 — הדשנים - רמת יוחנן
- 25 — דוכיפת/עגור - מרפאת זבולון
- 846 — ת. מרכזית צפת/רציפים - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
- 5 — מכללה להנדסה ירושלים - מסוף חומת שמואל
- 4 — מסוף אגד/קניון פרץ סנטר - מתנ''ס דימונה/הרבי מלובאוויטש
- 7 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני - היכל התרבות/דרך השלום
- 999 — מסוף אגד/הר חוצבים - העצמאות/המגינים
- 752 — הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר - מסוף הר נוף/כנפי נשרים
- 14 — חסן שוקרי/הנביאים
- 383 — ת. מרכזית אילת/רציפים - ת. מרכזית אשקלון/הורדה
- 500 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - ת. מרכזית ק''ש/הורדה