84 קו
דוד אלעזר/יפה נוף - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
נתיב אקספרס
תחבורה ציבורית של נתיב אקספרס 84 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 84 אוטובוס (דוד אלעזר/יפה נוף - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) הוא מסלול עם 25 תחנות, שיעורך מ-דוד אלעזר/יפה נוף ויסתיים ב-הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות.
דוד אלעזר/יפה נוף
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
דוד אלעזר/לח''י
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 10
צה''ל 11
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
דוד רמז/דוד אלעזר
דוד רמז/האחד עשר
דוד רמז/האחד עשר
האחד עשר/לוחמי הגטאות
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
הפלמ''ח/עלייה ב'
האר''י/ישראל ב''ק
הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות
הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
לוח זמנים של 84 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 84 אוטובוס
המפת מסלול ל-84 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 84 קו אוטובוס
תעריף של נתיב אקספרס 84 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נתיב אקספרס ב-ישראל
- 87 — 'הגדוד השלישי ב - בית ספר ממלכתי ב
- 2 — מסוף חצור הגלילית/רציפים - מסוף חצור הגלילית/הורדה
- 54 — מזכירות - תחנה מרכזית ראש פינה
- 37 — ת. רכבת כרמיאל/רציפים - צביה
- 271 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 139 — הברוש/הרימון - תרדיון/מכללת וינגייט
- 77 — בית ספר ניסויי תפן - מכמנים כיכר
- 168 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - אל קודס/בנק הפועלים
- 1 — מסוף שלומי - מרכז תחבורה/שלומי
- 10 — ת. מרכזית צפת/רציפים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 11 — הר וגיא/שבעת המינים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 305 — בית העם - בר לב 2
- 64 — הרצל/מקס שטיינמץ - הנגב/עמק יזרעאל
- 3 — אום אלשתוייה - כביש 742/מחלף שפרעם
- 175 — צומת תל חי - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 17א — ביר אלטירה כניסה - כיכר אלמעסרה
- 13 — ת. מרכזית צפת/רציפים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 39 — ת. מרכזית נהריה/רציפים - בית ספר כפר ורדים
- 167 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - שכונת חיילים משוחררים 2
- 44 — מנוף מרכז - תרדיון/מכללת וינגייט