85 קו
בית ספר קרית עמל/קק''ל - 'יערה א
סופרבוס
תחבורה ציבורית של סופרבוס 85 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 85 אוטובוס (בית ספר קרית עמל/קק''ל - 'יערה א) הוא מסלול עם 40 תחנות, שיעורך מ-בית ספר קרית עמל/קק''ל ויסתיים ב-'יערה א.
בית ספר קרית עמל/קק''ל
יצחק רבין/משה דיין
יצחק רבין/סמטת הגליל
מרדכי/יהושע חנקין
מרדכי/סמטת האחים פיש
מרדכי / גולומוב
גולומב/כצנלסון
גולומוב / כצנלסון
כצנלסון/אלכסנדר זייד
בי''ס אורט
כצנלסון/בן צבי
בריכת שחייה
חנה סנש/יזרעאל
יזרעאל/חנה סנש
'יזרעאל א
יזרעאל/השומרים
השומרים/יזרעאל
השומרים הבונים
חנה סנש/יזרעאל
חנה סנש/בן צבי
כיכר הציונות
צומת קרית טבעון/האלונים
אלונים/הרימונים
אלונים/סמטת הלבנה
בית ספר רימונים
אלונים/בריכה
אלונים/כיכר בן גוריון
שקדים/האלה
שקדים/הסיגליות
בי''ס מיתרים/שקדים
שקדים/הורדים
שקדים / רמת הדסה
תמר / מורן
תמר/סמטת החצב
תמר/סיתוונית
תמר/סביון
תמר/מורן
יערה/מרווה
'יערה ג
'יערה א
לוח זמנים של 85 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 85 אוטובוס
המפת מסלול ל-85 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 85 קו אוטובוס
תעריף של סופרבוס 85 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של סופרבוס ב-ישראל
- 118 — ת. רכבת כפר יהושע/איסוף - מסוף קניון ג'י/הורדה
- 5 — מתחם ביג - כביש 90/שדרות אליעזר קפלן
- 3 — מרכזית הקריות
- 793 — אל ג'בל / דרך יצחק רבין - ת. מרכזית המפרץ
- 247 — מסוף אום אל פחם - מרכז מסחרי/יוסף ברזילי
- 117 — קריית החינוך - ת. רכבת כפר יהושע/הורדה
- 2 — ת. רכבת בית שאן/איסוף - מסוף בית שאן/הורדה
- 180 — מחנה אליקים - ת. מרכזית המפרץ
- 29 — ת. רכבת בית שאן/איסוף - חקלאי/הירדן
- 56 — קריית החינוך - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 6 — אצטדיון עירוני - ת. מרכזית טבריה/הורדה
- 19 — קיבוץ רשפים - ת. רכבת בית שאן/הורדה
- 77 — דרך דוד בנבנישתי - מסוף אגד/בר כוכבא
- 75 — בית ספר בית יוסף - אחד העם/מלון גינוסר
- 52 — מוקיבלה/מרכז - ת. רכבת עפולה/הורדה
- 92 — מסוף גילה/המרגלית
- 13 — ת. רכבת כפר יהושע/איסוף - כיכר הציונות
- 49 — אביטל א - ת. רכבת עפולה/הורדה
- 412 — מסוף בית שאן/איסוף - מינהלת בית החולים העמק
- 33 — ת. מרכזית טבריה/רציפים - שאפסוע'/נאשה