86 קו
יוספטל/טיילת ג'ינה - צומת צפת
נתיב אקספרס
תחבורה ציבורית של נתיב אקספרס 86 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 86 אוטובוס (יוספטל/טיילת ג'ינה - צומת צפת) הוא מסלול עם 36 תחנות, שיעורך מ-יוספטל/טיילת ג'ינה ויסתיים ב-צומת צפת.
יוספטל/טיילת ג'ינה
קופת חולים כנען/גיורא יוספטל
גיורא יוספטל/טיילת ג'ינה
ההסתדרות/השבעה
השבעה/מעלות רפאל
השבעה/מעלות רפאל
השבעה/גיורא יוספטל
מסעף שכונת כנען
פארק חלוואני
הר וגיא/שבעת המינים
הנחלים/הר וגיא
מצפה האגם 1
מצפה האגם/נווה מנחם בגין
נווה מנחם בגין/8900
בת הרים/החרמון
התבור/החרמון
התבור/החרמון
התבור/בת הרים
בת הרים/הר גלעד
בת הרים/הר אדיר
מלון נווה אורנים
מרכז מסחרי/בת הרים
פארק חלואני
הגליל/נוף טליה
קניון שערי העיר
'הגדוד השלישי ב
הגדוד השלישי/ביאליק
הגדוד השלישי/קרית שרת
הגדוד השלישי/יעקב הופרט
הנשרים/פצ'רסקי
הנשרים/פצ'רסקי
הנשרים 2/זמיר
הנשרים/זמיר
הנשרים/יסעור
מגרש כדורסל/הנשרים
צומת צפת
לוח זמנים של 86 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 13:10 - 13:20 | 10 דקות |
ב׳ | 13:10 - 13:20 | 10 דקות |
ג׳ | 13:10 - 13:20 | 10 דקות |
ד׳ | 13:10 - 13:20 | 10 דקות |
ה׳ | 13:10 - 13:20 | 10 דקות |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 86 אוטובוס
המפת מסלול ל-86 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 86 קו אוטובוס
תעריף של נתיב אקספרס 86 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נתיב אקספרס ב-ישראל
- 11 — הר וגיא/שבעת המינים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 44 — מנוף מרכז - תרדיון/מכללת וינגייט
- 19 — אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב - צפון מזרח ירכא
- 305 — בית העם - בר לב 2
- 273 — אוניברסיטה/רב תכליתי - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 28 — מתת מרכז - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 157 — כאבול כניסה - יוסף לוי/חרושת
- 88 — בית ספר בירב - מצפה האגם 1
- 82 — אורט/נרקיס - עירייה
- 2 — המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה - שלום הגליל/הרב רייפמן
- 44 — בית ג'ן 1 - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 984 — טעם הצבי/שלב א - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
- 52 — אל ג'רביה ז - מתחם ביג כרמיאל
- 368 — שדרות נשיאי ישראל/אסיף - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 178 — צומת תל חי - אזה''ת ג'יש
- 38 — ת. רכבת כרמיאל/רציפים - מכמנים כיכר
- 70 — בית ספר ניסויי תפן - מ''ג המעפילים/הנרקיס
- 98 — חניון שפרעם - בית ספר מאר אליאס
- 5 — קניון נהריה
- 8 — ת. מרכזית צפת/רציפים - ת. מרכזית צפת/הורדה