8 קו
הנשיא וייצמן/שז''ר - ת. מרכזית טבריה/הורדה
סופרבוס
תחבורה ציבורית של סופרבוס 8 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 8 אוטובוס (הנשיא וייצמן/שז''ר - ת. מרכזית טבריה/הורדה) הוא מסלול עם 39 תחנות, שיעורך מ-הנשיא וייצמן/שז''ר ויסתיים ב-ת. מרכזית טבריה/הורדה.
הנשיא וייצמן/שז''ר
יצחק בן צבי/אור חיים
משה שרת/יצחק בן צבי
לוי אשכול/משה שרת
לוי אשכול/הרצוג
הרצוג/משה שרת
יצחק בן צבי/הרצוג
האבות/הנשיא וייצמן
וייצמן/דוד אלעזר
דוד אלעזר/בי''ס יד אליהו
דוד אלעזר/טבריה עילית
דוד אלעזר
דוד אלעזר/כהנא
השלום/ איריס
אהבת ציון /השלום
אהבת ציון/539
עירוני ה'/אהבת ציון
ירושלים/אהבת ציון
בי''ס איילים/ירושלים
'ירושלים א
ירושלים/שד. אלנטאון
אלנטאון/יפה נוף
רקפת/שד. אלנטאון
הנביאים/שד. אלנטאון
הנביאים/שדרות ספיר
שד. ספיר/הנביאים
שדרות מנחם בגין/ספיר
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
משרד הפנים
אלחדיף/אילת
הגליל/גן העיר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
לוח זמנים של 8 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 20 דקות |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 20 דקות |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 20 דקות |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 20 דקות |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 20 דקות |
ו׳ | 05:30 - 15:50 | 20 דקות |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 דקות |
מפת מסלול 8 אוטובוס
המפת מסלול ל-8 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 8 קו אוטובוס
תעריף של סופרבוס 8 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של סופרבוס ב-ישראל
- 1 — ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני - מרכזית הקריות
- 10 — התעשייה/החרט - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 56 — קריית החינוך - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 18 — מסוף קניון ג'י/רציפים - קריית החינוך
- 71 — מירסקי/מינץ - מסוף גילה/המרגלית
- 77 — בית ספר בית יוסף - וינגייט/לח''י
- 300 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - ת.מרכזית עפולה/הורדה
- 9א — אזור תעשיה שגיא 2000 3 - התעשייה
- 21 — בית לחם הגלילית/כניסה - מחנה ג'למה
- 157 — ת. רכבת בנימינה - התמר / הפעמונית
- 50 — טכניון/מעונות העמים - הקידמה/העוצמה
- 9 — ת. רכבת כפר ברוך - התעשייה
- 47 — מועדון פיס לגיל הזהב - בית חולים העמק
- 19 — הכרמל/העתיד - קריית החינוך
- 74 — 'שז''ר א - המגינים/כי''ח
- 83 — יהודה הנשיא/רש''י - טולדנו א'
- 78 — תחנה תפעולית/ביטוח לאומי - רב החובל/אדם
- 26 — ת. מרכזית טבריה/רציפים - חקלאי/הירדן
- 2 — ממילא/קריב - ככר צהל/יפו
- 78א — תחנה תפעולית/ביטוח לאומי - מלון דיפלומט