906 קו
אהרונוביץ/השלושה - בן זכאי/הרב הירש
דן
תחבורה ציבורית של דן 906 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 906 אוטובוס (אהרונוביץ/השלושה - בן זכאי/הרב הירש) הוא מסלול עם 18 תחנות, שיעורך מ-אהרונוביץ/השלושה ויסתיים ב-בן זכאי/הרב הירש.
אהרונוביץ/השלושה
הרב בר אילן/הרב קלישר
הרב קלישר/הילדסהיימר
ביה''ס מע''ש/הרב צירלסון
הרב צירלסון/ד''ר ברויאר
הרב בר אילן/הרב שפירא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן
ביה''ס אהל צביה/בן זומא
משה פרדו
הרב כהנמן/עזרא
אשל אברהם/הרב רבינוב
הרב זוננפלד/הרב עטיה
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
נחמיה/עזרא
נחמיה/חזון אי''ש
בן זכאי/הרב הירש
לוח זמנים של 906 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 906 אוטובוס
המפת מסלול ל-906 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 906 קו אוטובוס
תעריף של דן 906 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של דן ב-ישראל
- 18 — מסוף בית העלמין/איסוף - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
- 82 — בית רבקה - מסוף כרמלית
- 3 — אזור התעשייה - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
- 25 — חניון אגד/חורשת היובל - קלצ'קין
- 919 — בן זכאי/הרב הירש - יגאל אלון/הרב טייב
- 31 — בית העלמין/חזון אי''ש - יוסף לוי/הכובשים
- 141 — משרד הרישוי/הלוחמים - מסוף יהוד/הורדה
- 466 — משה סנה/גיסין - מסוף רדינג/הורדה
- 9 — מסוף הטייסים - קריית חינוך
- 39 — מסוף עמידר - מסוף רדינג/הורדה
- 902 — ירושלים/בן זכאי - רבי עקיבא/אליהו הנביא
- 932 — ביה''ס אהל צביה/בן זומא - אברבנאל/צבי הרלינג
- 463 — הרב שלמה גורן/מבטחים - מסוף רדינג/הורדה
- 138 — ת. מרכזית פ''ת/רציפים עירוני - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 119 — מסוף אבי האסירים - מסוף כרמלית
- 125 — מרכז הספורט/דרך בגין - קריית חינוך
- 7 — בי''ח וולפסון - ת. רכבת אונברסיטה/הורדה
- 45 — איצטדיון וינטר - ת. רכבת אונברסיטה/הורדה
- 267 — מסוף עמידר - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
- 23א — מסוף כרמלית