1671 Linje
Fjellstrand - Skoklefall Gård
Ruter
Ruter 1671 Buss stopper og ruteplan
1671 Buss (Fjellstrand - Skoklefall Gård) er en rute med 14 stopp, som starter fra Fjellstrand og slutter ved Skoklefall Gård.
Fjellstrand
Ellingstadåsen
Ellingstad
Sørli
Alværn
To Vest
Bjørnemyr
Sunnaas
Håkonskastet
Varden
Flaskebekktjernet
Skoklekroken
Skoklefall Kirke
Skoklefall Gård
Timeplan for 1671 Buss
1671 Buss rutekart
Rutekartet for 1671 i Norge vil være tilgjengelig snart.
Prisinformasjon for 1671 Linje Buss
Ruter, 1671 Buss pris kan variere på grunn av ulike faktorer. For detaljert informasjon om billettpriser, vennligst besøk deres offisielle nettside.
Flere ruter fra Ruter i Norge
- 444 — Eidsvoll Stasjon - Brennlia
- 145 — Fornebu Vest - Bekkestua Bussterminal
- 2145 — Mo - Løken
- 2150 — Sollum - Bråte Skole
- 517 — Ski Stasjon Jernbaneveien - Siggerud
- 2732 — Østersund Skole - Holterveien
- 300E — Helsfyr T - Blystadlia
- 3633 — Fenstad Skole - Frilset
- 12N — Majorstuen - Kjelsås Stasjon
- 294 — Bondivann Stasjon - Asker Stasjon
- 215A — Sandvika Bussterminal - Kolsås
- 28 — Økern T - Fornebu Vest
- 3676 — Ruden - Framtun Skole
- 42N — Voksen Skog - Jernbanetorget
- 555 — Tangen Bru - Ski Stasjon Jernbaneveien
- 490 — Verpet - Lillestrøm Bussterminal
- 2933 — Tangen Bru
- 2633 — Bingsfoss Ungdomsskole - Grønnbekkvegen
- 2176 — Kjelle Skole - Killingmo Veikryss
- 500N — Oslo Bussterminal - Drøbak Brygge