334 Linje
Haugastøl Turistsenter - Geilo Stasjon
Brakar
Brakar 334 Buss stopper og ruteplan
334 Buss (Haugastøl Turistsenter - Geilo Stasjon) er en rute med 23 stopp, som starter fra Haugastøl Turistsenter og slutter ved Geilo Stasjon.
Haugastøl Turistsenter
Konduktørhytta
Karistøltangen
Guristøl
Steinviki
Uggen
Øynan
Solheim Snuplass
Solheim
Ustaoset
Ustaeggen
Ustaoset Fjellstue
Rennedalen
Halsteinsgardstølen
Storhovda
Hermodsletta
Juven
Tuftelia
Sekshus
Løyte
Gullsteinvegen
Fossgardvegen
Geilo Stasjon
Timeplan for 334 Buss
Dag | Driftstimer | Hyppighet |
---|---|---|
ma. | 10:55 - 14:50 | 3 tim 55 min |
ti. | 10:55 - 14:50 | 3 tim 55 min |
on. | 10:55 - 14:50 | 3 tim 55 min |
to. | 10:55 - 14:50 | 3 tim 55 min |
fr. | 10:55 - 14:50 | 3 tim 55 min |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
334 Buss rutekart
Rutekartet for 334 i Norge vil være tilgjengelig snart.
Prisinformasjon for 334 Linje Buss
Brakar, 334 Buss pris kan variere på grunn av ulike faktorer. For detaljert informasjon om billettpriser, vennligst besøk deres offisielle nettside.
Flere ruter fra Brakar i Norge
- 337 — Lienkrysset - Lien Landbruksskole
- 427 — Mykstu Kryss - Veggli Skole
- 55 — Hovjordet - Bragernes Torg
- 114 — Hatlekrysset - Badstuvika
- 302 — Leknes - Flå Skole
- 53 — Blomsterlia - Mjøndalen Stasjon
- 139 — Knivedalen - Bragernes Torg
- 103 — Åmot Skysstasjon - Buskerud Landbruksskole
- 135 — Torespæren Øst - Hokksund Skole
- 331 — Myrland - Hagafoss
- 310 — Nesbyen Sentrum - Trondrudmarka
- 110 — Vikersund Bussterminal - Noresund
- 242 — Øst-Veme - Hønefoss Sentrum
- 225 — Viul Bru - Hønefoss Sentrum
- 409 — Sølvverket Snuplass - Kongsberg Knutepunkt
- 420 — Kongsberg Knutepunkt - Geilo Stasjon
- 221 — Jevnaker Rutebilstasjon - Eikliveien
- 73 — Bragernes Torg - Damtjern
- 16 — Mælen - Drammen Busstasjon
- 37 — Mælen - St. Hallvard Vgs.