62 Linje
Grorud T
Ruter
Ruter 62 Buss stopper og ruteplan
62 Buss (Grorud T) fungerer som en sirkulær rute med 14 stopp, som starter fra Grorud T.
Grorud T
Ammerud
Ammerud T
Ammerudlunden
Ammerudhellinga
Ammerud Skole
Alundamveien
Breisjøgrenda
Huken
Lillomarka Barnehage
Skogstad
Hagelundveien
Grorud Senter
Grorud T
Timeplan for 62 Buss
Dag | Driftstimer | Hyppighet |
---|---|---|
ma. | 00:15 - 23:45 | 15 min |
ti. | 00:15 - 23:45 | 15 min |
on. | 00:15 - 23:45 | 15 min |
to. | 00:15 - 23:45 | 15 min |
fr. | 00:15 - 23:45 | 15 min |
lø. | 00:15 - 23:45 | 15 min |
sø. | 00:15 - 23:45 | 30 min |
62 Buss rutekart
Rutekartet for 62 i Norge vil være tilgjengelig snart.
Prisinformasjon for 62 Linje Buss
Ruter, 62 Buss pris kan variere på grunn av ulike faktorer. For detaljert informasjon om billettpriser, vennligst besøk deres offisielle nettside.
Flere ruter fra Ruter i Norge
- 160 — Makedonien - Kolsås
- 545A — Norittveien - Sonsveien Stasjon
- 87 — Kolbotn Torg - Hauketo Stasjon
- 2639 — Vardefjellet - Frogner Skole
- 446 — Nannestad Vgs. - Erikstellet
- 290 — Blakstad Bussterminal - Asker Stasjon
- 23 — Simensbråten - Lysakerlokket
- 64B — Stovner T - Furuset T
- 3535 — Kopperud - Aktivitetsvegen
- 214 — Bekkestua Bussterminal - Ekern
- 2732 — Østersund Skole - Holterveien
- 3533 — Gystadmarka Skole - Borgen Skole
- 1333 — Kråkstad Skole - Asper Bro
- 2131 — Finstadbru - Aursmoen Skole
- 1572 — Vevelstad Stasjon - Frogn Videregående Skole
- 3686 — Runni Ungdomsskole - Rånåsfoss Stasjon
- 40 — Øvre Sogn - Skøyen Stasjon
- 260 — Hyggen - Asker Stasjon
- 449 — Feiring Kommunehus - Sagasenteret
- 3640 — Skogbygda Skole - Bjertnestunet