796 Linje
Våler Ungdomsskole - Braskereidfoss Rv. 2
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 796 Buss stopper og ruteplan
796 Buss (Våler Ungdomsskole - Braskereidfoss Rv. 2) er en rute med 29 stopp, som starter fra Våler Ungdomsskole og slutter ved Braskereidfoss Rv. 2.
Våler Ungdomsskole
Vålertunet
Heia Hotell
Kavlerud Vegkryss
Storskjæret
Kavlerud Vegkryss
Vestmo
Mangerud Bru
Øvre Mangerud Bru
Gunnarsrud
Bergesiden Skole
Sjurderud
Nedre Berg
Vestmo
Bedehuset
Urdal
Rud Grendehus
Gjerdrum
Rud Grendehus
Korslund
Venstad Vegkryss
Sletta
Braskereidfoss Vest
Nordaberg Grendehus
Grønnkilen Vegkryss
Grønnkilen
Engevegen
Braskereidfoss Vest
Braskereidfoss Rv. 2
Timeplan for 796 Buss
796 Buss rutekart
Rutekartet for 796 i Norge vil være tilgjengelig snart.
Prisinformasjon for 796 Linje Buss
Innlandstrafikk, 796 Buss pris kan variere på grunn av ulike faktorer. For detaljert informasjon om billettpriser, vennligst besøk deres offisielle nettside.
Flere ruter fra Innlandstrafikk i Norge
- 870 — Folldal Rutebilstasjon - Slåbrua
- 640 — Furnes Ungdomsskole - Brumunddal Sentrum
- 634 — Brumunddal Stasjon
- 684 — Vallset Skole - Romedal
- 814 — Sørskogbygda Samfunnshus - Elverum Skysstasjon
- B22 — Lottenvegen - Jørgen Jensens Veg
- 783 — Sønsterud Skole - Flisa Busstasjon
- 761 — Kongsvinger Stasjon - Brandval Skole
- 677 — Stange Ungdomsskole - Stange Skysstasjon
- 717 — Skarnes Stasjon - Kongsvinger Stasjon
- 248 — Sør-Fron Ungdomsskole - Fryatun
- 445 — Hoffsvangen Skole - Krabysanden
- 482 — Gry - Fryal Skole
- 420 — Tobru Snuplass Odnesvegen - Gjøvik Skysstasjon
- 211 — Lom Sentrum - Bismo
- 312 — Beitostølen Helsesportsenter Fv. 51 - Lidar Skule
- 410 — Forbrukslaget - Gjøvik Skysstasjon
- 629 — Furnes Ungdomsskole - Brumunddal Sentrum
- 406 — Thune Skole - Eina Stasjon
- 531 — Lillehammer Steinerskole Saksumsdalsvegen - Lillehammer Skysstasjon