3 Lijn
La Plante Rue J. Hamoir - Namur Citadelle Rond-Point Thonar
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 3 Bus Haltes en Routekaart
De 3 Bus (La Plante Rue J. Hamoir - Namur Citadelle Rond-Point Thonar) is een route met 27 haltes, die vertrekt vanaf La Plante Rue J. Hamoir en eindigt bij Namur Citadelle Rond-Point Thonar.
La Plante Rue J. Hamoir
La Plante Av. Félicien Rops
La Plante Eglise
La Plante Av. De La Pairelle
La Plante Rue Dohet
La Plante Rue Delonnoy
La Plante Marronnier
Namur Parc De La Plante
Namur Casino
Namur Boulevard Ad Aquam
Namur Pont De France
Namur Rue De La Tour
Namur Rue Emile Cuvelier
Namur Rue De Bruxelles
Namur Pl. De La Station - Quai A
Namur Avenue De Stassart
Salzinnes Place Falmagne
Salzinnes Place Wiertz
Salzinnes Eglise Ste Julienne
Salzinnes Rue De La Colline
Salzinnes Chemin Des Mélèzes
Salzinnes Rue Del Marmol
Salzinnes Rue du Travail
Namur Citadelle École Primaire
Namur Citadelle Milieu du Monde
Namur Citadelle Motte Bel-Air
Namur Citadelle Rond-Point Thonar
3 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:16 - 18:48 | 2 uur 56 min |
di. | 07:16 - 18:48 | 2 uur 56 min |
wo. | 07:16 - 18:48 | 2 uur 56 min |
do. | 07:16 - 18:48 | 2 uur 56 min |
vr. | 07:16 - 18:48 | 2 uur 56 min |
za. | 08:47 - 19:47 | 1 uur |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
3 Bus Routekaart
De routekaart voor 3 in België is binnenkort beschikbaar.
3 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 3 Bus van TEC Namur - Luxembourg kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van TEC Namur - Luxembourg in België
- 68 — Acremont Bac - Bertrix Gare - Quai 3
- E82 — Eghezee Centre - Namur Gare Des Bus - Quai 8
- 34 — Dinant Gare - Namur Gare Des Bus - Quai 8
- 10/2 — Barvaux Vieux Chemin De Petithan - Remouchamps Pont De Sougné
- 44 — Bievre Ecole - Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3
- 80 — Jambes Rue De La Marjolaine - Namur Pl. De La Station - Quai A
- B — Arlon Hydrion 1 - Arlon Tec - Rue Des Genêts
- 54/9 — Habay-La-Neuve Place Nothomb - Leglise Pont
- 111B — Gerpinnes Collège - Walcourt Gare
- 15/4 — Marche Athénée (Prim) - Marche Boulevard du Nord
- 731 — Athus Ecoles - Saint-Leger Rue du 5 Septembre
- 18 — Bastogne Gare du Sud - Quai 2 - Houffalize Dépôt Tec
- 137 — Acoz Gare - Mettet Place
- 59 — Champlon Place De La Gare - La Roche Quai du Gravier
- 52 — Dinant Drève Des Peupliers - Dinant Gare
- 51 — Amberloup Terrain De Football - Libramont Gare - Quai 3
- 58 — Jemeppe Froidmont - Moignelee Cimetière
- 163A — Bertrix Athénée - Lambermont Eglise (Florenville)
- 54/2 — Habay-La-Neuve Place Nothomb - Virton Gare
- 453 — Heer Pont - Gochenee Route De Soulme