48 Lijn
Nieuwegein, Nieuwegein City (Perron F) - Houten, Station Houten
U-OV
U-OV 48 Bus Haltes en Routekaart
De 48 Bus (Nieuwegein, Nieuwegein City (Perron F) - Houten, Station Houten) is een route met 16 haltes, die vertrekt vanaf Nieuwegein, Nieuwegein City (Perron F) en eindigt bij Houten, Station Houten.
Nieuwegein, Nieuwegein City (Perron F)
Nieuwegein, Stadshuis (Perron C)
Nieuwegein, Binnenwal
Nieuwegein, Merwesteintunnel
Nieuwegein, Marconi (Hoog)
Nieuwegein, Martinbaan
Houten, Koppeldijk
Houten, Prov.Weg/Doornkade
Houten, De Borchen/Doornkade
Houten, De Veste/De Slagen
Houten, De Staart
Houten, Oude Dorp
Houten, De Erven/De Schaft
Houten, Molenzoom
Houten, De Molen
Houten, Station Houten
48 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:25 - 23:54 | 30 min |
di. | 06:25 - 23:54 | 30 min |
wo. | 06:25 - 23:54 | 30 min |
do. | 06:25 - 23:54 | 30 min |
vr. | 06:25 - 23:54 | 30 min |
za. | 08:54 - 23:54 | 1 uur |
zo. | 10:54 - 23:54 | 1 uur |
48 Bus Routekaart
De routekaart voor 48 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
48 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 48 Bus van U-OV kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van U-OV in Nederland
- 31 — Ijsselstein, Binnenstad - Bilthoven, Station Bilthoven
- 8 — Oorsprongpark (Perron C) - Station Lunetten (Perron C/D)
- 111 — Vleuten, Station Vleuten (Perron B) - Vleuten, Station Vleuten
- 77 — Nieuwegein, Nieuwegein City (Perron C) - Bilthoven, Station Bilthoven
- 27 — Professor Bavinckstraat - Wkz / Máxima
- 29 — Wkz / Máxima - De Meern, De Meern-Oost
- 903 — Ameide, Café Op De Lekdijk - Tienhoven A/D Lek, Burg. Luijendijkplein
- 41 — Wijk Bij Duurstede, Busstation - Cs Jaarbeurszijde (Perron C6)
- 978 — Bilthoven, Gemeentehuis - Bilthoven, Friedhoffkwartier
- 90 — Vianen, Busstation Lekbrug-West (Perron A) - Ameide, Café Op De Lekdijk
- 6 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C3) - Herculesplein/Stadion
- 73 — Zeist, Busstation (Perron A) - Maarssenbroek, Station Maarssen
- 2 — Cs Centrumzijde (Perron A2) - Cs Centrumzijde (Perron A1)
- 85 — Vianen, Busstation Lekbrug-West (Perron C) - Leerdam, Pauluskerk
- 74 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C4) - Driebergen, Station Driebergen-Zeist
- 56 — Driebergen, Station Driebergen-Zeist (Perron D) - Amersfoort, Centraal Station
- 4 — David Ben Goerionstraat - Station Terwijde
- 55 — Cs Jaarbeurszijde (Perron D2) - Maartensdijk, Koningin Julianalaan
- 43 — Houten, Station Houten (Perron C) - Driebergen, Station Driebergen-Zeist
- 945 — Houten, Station - Schalkwijk, Viaduct