565 Lijn
Nieuwegein, Berkstraat - Nieuwegein, Nieuwegein City
U-OV
U-OV 565 Bus Haltes en Routekaart
De 565 Bus (Nieuwegein, Berkstraat - Nieuwegein, Nieuwegein City) is een route met 12 haltes, die vertrekt vanaf Nieuwegein, Berkstraat en eindigt bij Nieuwegein, Nieuwegein City.
Nieuwegein, Berkstraat
Nieuwegein, Koninginnenlaan
Nieuwegein, Museumwerf Vreeswijk
Nieuwegein, De Werven
Nieuwegein, Constructieweg
Nieuwegein, Nijverheidsweg (Perron C)
Nieuwegein, Leusderschans
Nieuwegein, Fokkesteeg-Noord
Nieuwegein, Raalterveste
Nieuwegein, Calscollege
Nieuwegein, Stadshuis (Perron B)
Nieuwegein, Nieuwegein City
565 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 08:14 - 17:44 | 30 min |
di. | 08:14 - 17:44 | 30 min |
wo. | 08:14 - 17:44 | 30 min |
do. | 08:14 - 17:44 | 30 min |
vr. | 08:14 - 17:44 | 30 min |
za. | 09:14 - 17:44 | 30 min |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
565 Bus Routekaart
De routekaart voor 565 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
565 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 565 Bus van U-OV kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van U-OV in Nederland
- 31 — Ijsselstein, Binnenstad - Bilthoven, Station Bilthoven
- 903 — Ameide, Café Op De Lekdijk - Tienhoven A/D Lek, Burg. Luijendijkplein
- 85 — Vianen, Busstation Lekbrug-West (Perron C) - Leerdam, Pauluskerk
- 111 — Vleuten, Station Vleuten (Perron B) - Vleuten, Station Vleuten
- 913 — Gezondheidscentrum De Brug - Maarssen, Maarsseveensevaart
- 38 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C9) - Maarssenbroek, Station Maarssen
- 73 — Zeist, Busstation (Perron A) - Maarssenbroek, Station Maarssen
- 12 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C9) - Maarssenbroek, Station Maarssen
- 47 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C3) - Houten, Station Houten
- 4 — David Ben Goerionstraat - Station Terwijde
- 77 — Nieuwegein, Nieuwegein City (Perron C) - Bilthoven, Station Bilthoven
- 2 — Cs Centrumzijde (Perron A2) - Cs Centrumzijde (Perron A1)
- 65 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C7) - Nieuwegein, Marconi (Laag)
- 6 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C3) - Herculesplein/Stadion
- 50 — Cs Jaarbeurszijde (Perron C4) - Driebergen, Station Driebergen-Zeist
- 56 — Driebergen, Station Driebergen-Zeist (Perron D) - Amersfoort, Centraal Station
- 7 — Professor Bavinckstraat - P+R Westraven (Perron E)
- 90 — Vianen, Busstation Lekbrug-West (Perron A) - Ameide, Café Op De Lekdijk
- 30 — Wkz / Máxima - Station Overvecht (Perron C)
- 1 — Vechtsebanen - Ijsselsteinlaan