61 Lijn
Station Sloterdijk (Perron D) - Osdorpplein Noord
GVB
GVB 61 Bus Haltes en Routekaart
De 61 Bus (Station Sloterdijk (Perron D) - Osdorpplein Noord) is een route met 15 haltes, die vertrekt vanaf Station Sloterdijk (Perron D) en eindigt bij Osdorpplein Noord.
Station Sloterdijk (Perron D)
Plesostraat
Naritaweg
Seineweg
Ant. Moddermanstraat
J. Cabeliaustraat
Aalbersestraat
Sam Van Houtenstraat
Michel De Klerkhof
Troelstralaan
Willinklaan
Herman Bonpad
Ookmeerweg
Osdorper Ban
Osdorpplein Noord
61 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 00:00 - 23:44 | 15 min |
di. | 00:14 - 23:44 | 15 min |
wo. | 00:14 - 23:44 | 15 min |
do. | 00:14 - 23:44 | 15 min |
vr. | 00:14 - 23:44 | 15 min |
za. | 00:14 - 23:24 | 30 min |
zo. | 00:00 - 23:23 | 30 min |
61 Bus Routekaart
De routekaart voor 61 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
61 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 61 Bus van GVB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van GVB in Nederland
- 47 — Station Holendrecht (Perron B) - Station Bijlmer Arena (Perron G)
- 66 — Station Bijlmer Arena (Perron F) - Vennepluimstraat
- N81 — Station Sloterdijk (Perron E) - Centraal Station
- 369 — Station Sloterdijk (Perron C) - Schiphol, Schiphol Airport/Plaza
- 21 — De Sav. Lohmanstraat - Centraal Station
- 22 — Station Sloterdijk (Perron E) - Muiderpoortstation
- 246 — Borneolaan - Schiphol, Toekanweg
- 41 — Station Holendrecht - Muiderpoortstation
- 62 — Station Lelylaan - Amstelstation
- 34 — Olof Palmeplein - Noorderpark
- 231 — Station Sloterdijk (Perron H) - Abberdaan
- 68 — John M.Keynesplein - Henk Sneevlietweg
- 40 — Muiderpoortstation - Amstelstation
- 245 — Oostzanerdijk - Schiphol, Toekanweg
- 49 — Weesp, Station Weesp - Amsterdam, Station Bijlmer Arena (Perron K)
- N82 — Nolensstraat - Centraal Station
- 44 — Station Bijlmer Arena (Perron E) - Diemen, Diemen Noord
- 38 — Station Noord - Metaalbewerkerweg
- 18 — Louweshoek - Centraal Station
- 232 — Station Sloterdijk (Perron H) - Durbanweg