BUS Lijn
Saint-Ghislain - Bergen - Mons
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB BUS Bus Haltes en Routekaart
De BUS Bus (Saint-Ghislain - Bergen - Mons) is een route met 4 haltes, die vertrekt vanaf Saint-Ghislain en eindigt bij Bergen - Mons.
Saint-Ghislain
Quaregnon
Jemappes
Bergen - Mons
BUS Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 23:03 | Enkel vertrek |
za. | 06:04 - 23:04 | 24 min |
zo. | 06:04 - 23:04 | 24 min |
BUS Bus Routekaart
De routekaart voor BUS in België is binnenkort beschikbaar.
BUS Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor BUS Bus van NMBS/SNCB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van NMBS/SNCB in België
- BUS — Eijsden (Nl) - Maastricht (Nl)
- BUS — Antwerpen-Noorderdokken - Anvers-Noorderdokken - Kapellen
- BUS — Hasselt - Genk
- BUS — Leuven - Louvain - Luik-Guillemins - Liege-Guillemins
- BUS — Aarschot - Lier - Lierre
- BUS — Virton - Libramont
- BUS — Lokeren - Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre
- BUS — Herentals - Turnhout
- BUS — Zottegem - Denderleeuw
- BUS — Luik-Guillemins - Liege-Guillemins - Welkenraedt
- BUS — Houyet - Dinant
- BUS — Charleroi-Centraal - Charleroi-Central - Couvin
- BUS — Ronse - Renaix - Oudenaarde - Audenarde
- BUS — Hasselt - Antwerpen-Centraal - Anvers-Central
- BUS — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Kapellen
- BUS — Namen - Namur - Gembloux
- BUS — Lier - Lierre - Leuven - Louvain
- BUS — Mol - Hasselt
- BUS — Sint-Niklaas - Saint-Nicolas - Antwerpen-Centraal - Anvers-Central
- BUS — Schellebelle - Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre