IC Lijn
Bergen - Mons - Borgworm - Waremme
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB IC Trein Haltes en Routekaart
De IC Trein (Bergen - Mons - Borgworm - Waremme) is een route met 12 haltes, die vertrekt vanaf Bergen - Mons en eindigt bij Borgworm - Waremme.
Bergen - Mons
Jurbeke - Jurbise
Zinnik - Soignies
S Gravenbrakel - Braine-Le-Comte
Halle - Hal
Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi
Brussel-Centraal - Bruxelles-Central
Brussel-Noord - Bruxelles-Nord
Leuven - Louvain
Tienen - Tirlemont
Landen
Borgworm - Waremme
IC Trein schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 04:50 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
IC Trein Routekaart
De routekaart voor IC in België is binnenkort beschikbaar.
IC Lijn Trein tarieveninformatie
De tarieven voor IC Trein van NMBS/SNCB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van NMBS/SNCB in België
- L — Mechelen - Malines - Zeebrugge-Dorp
- IC — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi
- IC — Bergen - Mons - Jurbeke - Jurbise
- S9 — Brussel-Luxemburg - Bruxelles-Luxembourg - Leuven - Louvain
- L — Borgworm - Waremme - Luik-Guillemins - Liege-Guillemins
- P — Luik-Guillemins - Liege-Guillemins - Marloie
- L — Bomal - Marloie
- P — Binche - Schaarbeek - Schaerbeek
- IC — Bergen - Mons - Doornik - Tournai
- IC — Turnhout - La Louviere-Zuid - La Louviere-Sud
- S52 — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Geraardsbergen - Grammont
- P — Bertrix - Dinant
- L — Liers - Rivage
- IC — Brussel-Noord - Bruxelles-Nord - Luik-Sint-Lambertus - Liege-Saint-Lambert
- EXP — Blankenberge - Turnhout
- S2 — Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi - Leuven - Louvain
- IC — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre
- EXTRA — Leuven - Louvain - Kortrijk - Courtrai
- IC — Herstal - Luik-Guillemins - Liege-Guillemins
- S61 — Namen - Namur - Sint-Joris-Weert