IC Lijn
Brussels Airport - Zaventem - Dinant
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB IC Trein Haltes en Routekaart
De IC Trein (Brussels Airport - Zaventem - Dinant) is een route met 13 haltes, die vertrekt vanaf Brussels Airport - Zaventem en eindigt bij Dinant.
Brussels Airport - Zaventem
Bordet
Brussel-Schuman - Bruxelles-Schuman
Brussel-Luxemburg - Bruxelles-Luxembourg
Etterbeek
Ottignies
Gembloux
Namen - Namur
Jambes
Lustin
Godinne
Yvoir
Dinant
IC Trein schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:16 - 21:16 | 1 uur |
di. | 06:16 - 21:16 | 1 uur |
wo. | 06:16 - 21:16 | 1 uur |
do. | 06:16 - 21:16 | 1 uur |
vr. | 06:16 - 21:16 | 1 uur |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
IC Trein Routekaart
De routekaart voor IC in België is binnenkort beschikbaar.
IC Lijn Trein tarieveninformatie
De tarieven voor IC Trein van NMBS/SNCB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van NMBS/SNCB in België
- S8 — Louvain-La-Neuve - Ottignies
- S20 — Leuven - Louvain - Ottignies
- IC — Quevy - Brussels Airport - Zaventem
- L — Landen - Luik-Guillemins - Liege-Guillemins
- EXP — Blankenberge - Mol
- IC — Aarlen - Arlon - Luxembourg (L)
- IC — Oostende - Ostende - Welkenraedt
- P — Brussels Airport - Zaventem - Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi
- L — Ciney - Marloie
- S19 — Brussel-Luxemburg - Bruxelles-Luxembourg - Leuven - Louvain
- IC — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Oostende - Ostende
- P — Bergen - Mons - Quevy
- T — Ottignies - Waver - Wavre
- L — Hasselt - Leuven - Louvain
- S61 — Charleroi-Centraal - Charleroi-Central - Jambes
- IC — Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi - Denderleeuw
- L — Flemalle-Haute - Namen - Namur
- IC — Bergen - Mons - Saint-Ghislain
- P — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Schaarbeek - Schaerbeek
- S9 — Brussel-Luxemburg - Bruxelles-Luxembourg - Leuven - Louvain