IC Lijn
Luik-Guillemins - Liege-Guillemins - Halle - Hal
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB IC Trein Haltes en Routekaart
De IC Trein (Luik-Guillemins - Liege-Guillemins - Halle - Hal) is een route met 10 haltes, die vertrekt vanaf Luik-Guillemins - Liege-Guillemins en eindigt bij Halle - Hal.
Luik-Guillemins - Liege-Guillemins
Ans
Borgworm - Waremme
Landen
Tienen - Tirlemont
Leuven - Louvain
Brussel-Noord - Bruxelles-Nord
Brussel-Centraal - Bruxelles-Central
Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi
Halle - Hal
IC Trein schema
IC Trein Routekaart
De routekaart voor IC in België is binnenkort beschikbaar.
IC Lijn Trein tarieveninformatie
De tarieven voor IC Trein van NMBS/SNCB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van NMBS/SNCB in België
- P — Brugge - Bruges - Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre
- EXP — Brugge - Bruges - Knokke
- P — Aarlen - Arlon - Namen - Namur
- S1 — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Charleroi-Centraal - Charleroi-Central
- P — Aarlen - Arlon - Herstal
- L — Bergen - Mons - Doornik - Tournai
- L — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Zeebrugge-Strand
- P — Quevy - Schaarbeek - Schaerbeek
- IC — Brussel-Noord - Bruxelles-Nord - Luik-Sint-Lambertus - Liege-Saint-Lambert
- P — Borgworm - Waremme - Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi
- L — Libramont - Houyet
- S6 — Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi - Geraardsbergen - Grammont
- IC — Breda (Nl) - 's Hertogenbosch (Nl)
- IC — Brugge - Bruges - Genk
- S43 — Tongeren - Tongres - Hasselt
- P — Aat - Ath - Geraardsbergen - Grammont
- S81 — Ottignies - Schaarbeek - Schaerbeek
- S61 — Charleroi-Centraal - Charleroi-Central - Ottignies
- S10 — Aalst - Alost - Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi
- EXP — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Blankenberge