L Lijn
Bomal - Rochefort-Jemelle
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L Trein Haltes en Routekaart
De L Trein (Bomal - Rochefort-Jemelle) is een route met 6 haltes, die vertrekt vanaf Bomal en eindigt bij Rochefort-Jemelle.
Bomal
Barvaux
Melreux-Hotton
Marche-En-Famenne
Marloie
Rochefort-Jemelle
L Trein schema
L Trein Routekaart
De routekaart voor L in België is binnenkort beschikbaar.
L Lijn Trein tarieveninformatie
De tarieven voor L Trein van NMBS/SNCB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van NMBS/SNCB in België
- P — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Heverlee
- L — Aarlen - Arlon - Kleinbettingen (L)
- S33 — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Herentals
- IC — Bergen - Mons - Doornik - Tournai
- S43 — Eijsden (Nl) - Maastricht (Nl)
- P — Denderleeuw - Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre
- S2 — Brussel-Noord - Bruxelles-Nord - Leuven - Louvain
- L — Hergenrath - Welkenraedt
- IC — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Sint-Niklaas - Saint-Nicolas
- IC — Aat - Ath - Brussels Airport - Zaventem
- S61 — Charleroi-Centraal - Charleroi-Central - Jambes
- P — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Lichtervelde
- P — Poperinge - Sint-Joris-Weert
- L — Deinze - Dendermonde - Termonde
- P — Leuven - Louvain - Antwerpen-Centraal - Anvers-Central
- IC — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Leuven - Louvain
- S32 — Essen - Kapellen
- S34 — Antwerpen-Berchem - Anvers-Berchem - Antwerpen-Centraal - Anvers-Central
- IC — Brussel-Noord - Bruxelles-Nord - Luik-Sint-Lambertus - Liege-Saint-Lambert
- IC — Clervaux (L) - Troisvierges (L)