P Lijn
Bergen - Mons - Manage
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P Trein Haltes en Routekaart
De P Trein (Bergen - Mons - Manage) is een route met 8 haltes, die vertrekt vanaf Bergen - Mons en eindigt bij Manage.
Bergen - Mons
Nimy
Obourg
Havre
Thieu
Bracquegnies
La Louviere- Centrum - La Louviere- Centre
Manage
P Trein schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 16:22 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
P Trein Routekaart
De routekaart voor P in België is binnenkort beschikbaar.
P Lijn Trein tarieveninformatie
De tarieven voor P Trein van NMBS/SNCB kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van NMBS/SNCB in België
- S8 — Louvain-La-Neuve - Ottignies
- S10 — Brussel-Zuid - Bruxelles-Midi - Ternat
- S81 — Schaarbeek - Schaerbeek - Louvain-La-Neuve
- P — Bergen - Mons - Schaarbeek - Schaerbeek
- IC — Brugge - Bruges - Brussels Airport - Zaventem
- L — Antwerpen-Centraal - Anvers-Central - Antwerpen-Noorderdokken - Anvers-Noorderdokken
- IC — Brugge - Bruges - Knokke
- EXP — Blankenberge - Turnhout
- P — Denderleeuw - Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre
- IC — Moeskroen - Mouscron - Bergen - Mons
- IC — Breda (Nl) - Noorderkempen (Brecht)
- IC — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Hasselt
- IC — Bergen - Mons - Liers
- S52 — Gent-Sint-Pieters - Gand-Saint-Pierre - Geraardsbergen - Grammont
- S61 — Namen - Namur - Sint-Joris-Weert
- S61 — Charleroi-Centraal - Charleroi-Central - Jambes
- L — Quevy - Bergen - Mons
- P — Bertrix - Aarlen - Arlon
- IC — Bergen - Mons - Brussels Airport - Zaventem
- IC — Landen - Leuven - Louvain