187 Linia
Gliwice Dworcowa - Sikornik Osiedle
ZTM
ZTM 187 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 187 Autobus (Gliwice Dworcowa - Sikornik Osiedle) to trasa z 6 przystankami, wychodząca z Gliwice Dworcowa i kończąca się w Sikornik Osiedle
Gliwice Dworcowa
Gliwice Strzody
Gliwice Górnych Wałów
Gliwice Rybnicka
Sikornik Zimorodka
Sikornik Osiedle
Rozkład 187 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 04:34 - 13:09 | 8 godz. 35 min. |
wt | 04:34 - 13:09 | 8 godz. 35 min. |
śr | 04:34 - 13:09 | 8 godz. 35 min. |
czw | 04:34 - 13:09 | 8 godz. 35 min. |
pt | 04:34 - 13:09 | 8 godz. 35 min. |
sob | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:52 | Pojedynczy odjazd |
187 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 187 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 187 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 187 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- 30N — Katowice Dworzec - Przełajka Pętla
- 984 — Osiedle Mydlice Pętla - Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
- 738 — Siewierz Dom Kultury - Tarnowskie Góry Dworzec
- 145 — Bibiela Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec
- 160 — Sosnowiec Urząd Miasta - Wesoła Kopalnia
- 166 — Chełm Śląski Fawent
- 52 — Bytom Dworzec - Rogoźnik Narutowicza
- 135 — Bytom Dworzec - Stare Tarnowice Gcr
- 101 — Czułów Droga Do Kostuchny - Tychy Towarowa
- 646 — Sadowie Daleka - Tarnowskie Góry Dworzec
- 185 — Brzeziny Śląskie Harcerska - Osiedle Wieczorka Dworzec
- 140 — Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy - Trzebyczka Pętla
- 650 — Czechowice Kąpielisko Parking - Gliwice Plac Piastów
- 739 — Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- 924 — Brzezinka Wyczółkowskiego - Osiedle Waryńskiego Pętla
- 930 — Katowice Dworzec - Nikiszowiec Pętla
- 659 — Zabrze Plac Dworcowy
- 104 — Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki
- 109 — Bogucice Cmentarz - Janów Ośrodek Bolina
- 840N — Gliwice Plac Piastów - Gliwice Zajezdnia