220 Linia
Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta
ZTM
ZTM 220 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 220 Autobus (Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta) to trasa z 17 przystankami, wychodząca z Porąbka Osiedle Juliusz II i kończąca się w Sosnowiec Urząd Miasta
Porąbka Osiedle Juliusz II
Porąbka Osiedle Juliusz I
Porąbka Kopalnia
Porąbka Łukasiewicza
Porąbka Wiejska
Porąbka Hurtownie [Nż]
Zagórze Zajezdnia
Zagórze Aleja Paderewskiego
Zagórze Gwiezdna
Zagórze Pekin
Zagórze Droga Do Klimontowa
Sosnowiec Zielona Dolina
Sosnowiec Kosów
Sielec Klimontowska
Sielec Wawel Kościół
Sielec Wawel
Sosnowiec Urząd Miasta
Rozkład 220 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 09:13 - 20:28 | 2 godz. 15 min. |
wt | 09:13 - 20:28 | 2 godz. 15 min. |
śr | 09:13 - 20:28 | 2 godz. 15 min. |
czw | 09:13 - 20:28 | 2 godz. 15 min. |
pt | 09:13 - 20:28 | 2 godz. 15 min. |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
220 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 220 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 220 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 220 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- 636 — Gierałtowice Kościół - Ornontowice Centrum
- 696 — Tychy Dworzec PKP - Tychy Sikorskiego Wiadukt
- 159 — Leboszowice Las - Żernica Skrzyżowanie
- 25 — Będzin Johnson Electric - Będzin Sienkiewicza
- 12 — Katowice Dworzec - Ligota Śląska Pętla
- 184 — Bytom Dworzec - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- 188 — Sosnowiec Dworzec PKP - Sosnowiec Szpital Wojewódzki
- 153 — Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- 622 — Kazimierz Górniczy Kopalnia - Rudna Stawowa
- 256 — Tychy Towarowa
- 931 — Bieruń Plac Nobla - Zawodzie Centrum Przesiadkowe
- 998 — Chorzów Gwarecka - Klimzowiec Racławicka
- 158 — Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec
- S80 — Katowice Sądowa - Tarnowskie Góry Dworzec
- 791 — Boniowice Szkoła - Tarnowskie Góry Dworzec
- 603 — Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Gołonóg Osiedle
- M14 — Gliwice Kujawska - Siedliska Cargo
- 623 — Bytom Dworzec - Miechowice Pętla
- 280 — Biskupice Zamkowa - Gliwice Zakład Opla
- 130 — Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec