272 Linia
Mąkołowiec Łabędzia - Tychy Dworzec PKP
ZTM
ZTM 272 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 272 Autobus (Mąkołowiec Łabędzia - Tychy Dworzec PKP) to trasa z 16 przystankami, wychodząca z Mąkołowiec Łabędzia i kończąca się w Tychy Dworzec PKP
Mąkołowiec Łabędzia
Mąkołowiec Drozdów
Mąkołowiec Szpakowa
Mąkołowiec Krucza
Mąkołowiec Sikorek
Mąkołowiec Bociania
Mąkołowiec Kolibrów
Mąkołowiec Gilów
Mąkołowiec Zielone Wzgórze
Mąkołowiec Dołowa
Tychy Radziejówka
Tychy Plac Wolności
Tychy Rynek
Tychy Hotelowiec
Tychy E.Leclerc
Tychy Dworzec PKP
Rozkład 272 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 04:52 - 20:50 | 1 godz. |
wt | 04:52 - 20:50 | 1 godz. |
śr | 04:52 - 20:50 | 1 godz. |
czw | 04:52 - 20:50 | 1 godz. |
pt | 04:52 - 20:50 | 1 godz. |
sob | 05:00 - 18:00 | 1 godz. |
ndz | 05:53 - 19:53 | 1 godz. 50 min. |
272 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 272 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 272 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 272 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- 149 — Chełm Mały Pętla - Chełm Śląski Kościół
- 969 — Siewierz Dom Kultury
- S8 — Katowice Sądowa - Tarnowskie Góry Dworzec
- 195 — Leszczyny Czereśniowa - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe
- 637 — Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy - Siewierz Dom Kultury
- 76 — Wesoła Kopalnia - Katowice Dworzec
- 902N — Czeladź Stare Miasto - Zagórze Zajezdnia
- 998 — Chorzów Gwarecka - Klimzowiec Racławicka
- 167 — Miechowice Pętla - Szombierki Osiedle
- R — Czułów Fabryka - Tychy Rybna
- 139 — Bykowina Grzegorzka - Chorzów Stary Szyb Prezydent
- 243 — Będzin Dworzec PKP - Niepiekło Pętla
- M104 — Gliwice Dworcowa - Stanica Kościół
- 636 — Gierałtowice Kościół - Ornontowice Centrum
- 695 — Mikołów Dworzec - Giszowiec Kościół
- 186 — Gliwice Teatr - Łabędy Huta
- 735 — Bytom Dworzec - Tarnowskie Góry Dworzec
- 120 — Halemba Pętla - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe
- T-21 — Koszelew - Tworzeń Huta Katowice
- 116 — Dąbrowa Górnicza Aleja Róż - Sosnowiec Urząd Miasta