56 Linia
Bieruń Plac Nobla - Wola Skrzyżowanie
ZTM
ZTM 56 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 56 Autobus (Bieruń Plac Nobla - Wola Skrzyżowanie) to trasa z 24 przystankami, wychodząca z Bieruń Plac Nobla i kończąca się w Wola Skrzyżowanie
Bieruń Plac Nobla
Bieruń Dom Kultury
Bieruń Plac Autobusowy
Bieruń Baraniec
Bieruń Stacja Paliw
Bieruń Ściernie
Bieruń Borowinowa
Bieruń Jajosty
Bojszowy Gaikowa
Bojszowy Przedszkole
Bojszowy Pancerniaków
Bojszowy Dr. Do Świerczyńca
Bojszowy Nowe Cichy Kącik
Bojszowy Nowe Szkoła
Bojszowy Nowe Straż
Bojszowy Nowe Chrobok
Międzyrzecze Tyrna
Międzyrzecze Gospoda
Międzyrzecze Cukiernia
Międzyrzecze Ul. Kopalniana
Wola Osiedle II
Wola Szkoła
Wola Dom Kultury
Wola Skrzyżowanie
Rozkład 56 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 05:38 - 22:46 | 1 godz. 46 min. |
wt | 05:38 - 22:46 | 1 godz. 46 min. |
śr | 05:38 - 22:46 | 1 godz. 46 min. |
czw | 05:38 - 22:46 | 1 godz. 46 min. |
pt | 05:38 - 22:46 | 1 godz. 46 min. |
sob | 07:50 - 18:00 | 3 godz. 8 min. |
ndz | 07:50 - 18:00 | 3 godz. 8 min. |
56 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 56 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 56 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 56 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- 880 — Bykowina Grzegorzka - Katowice Andrzeja Dworzec
- 160S — Bobrek Inwestycyjna Pętla II - Sosnowiec Urząd Miasta
- 780 — Stare Tarnowice Gcr - Szarlej Kaufland
- 280 — Biskupice Zamkowa - Gliwice Zakład Opla
- 288 — Gliwice Plac Piastów - Przezchlebie Pętla
- 707 — Czerwionka Przepompownia - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- M104 — Gliwice Dworcowa - Stanica Kościół
- 10 — Katowice Dworzec - Katowice Sądowa
- 64 — Stare Tarnowice Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec
- 83 — Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec
- 73 — Osiedle Wieczorka Dworzec - Stroszek Poczta
- 27 — Gołonóg Podstacja - Katowice Plac Wolności
- 129 — Koty Szkolna - Tarnowskie Góry Dworzec
- 625 — Będzin Kościuszki - Mierzęcice Magazyny
- 655 — Mikołów Dworzec - Ornontowice Żabik
- 807 — Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Katowice Piotra Skargi
- 6 — Chorzów Rynek - Gliwice Plac Piastów
- 30N — Katowice Dworzec - Przełajka Pętla
- 208 — Paczyna - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- R — Czułów Fabryka - Tychy Rybna