662 Linia
Dąb Silesia City Center - Pszczelnik Park
ZTM
ZTM 662 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 662 Autobus (Dąb Silesia City Center - Pszczelnik Park) to trasa z 14 przystankami, wychodząca z Dąb Silesia City Center i kończąca się w Pszczelnik Park
Dąb Silesia City Center
Józefowiec Ściegiennego
Wełnowiec Gnieźnieńska
Wełnowiec Plac Alfreda
Osiedle Tuwima Grabowa
Osiedle Tuwima Poradnia
Osiedle Tuwima Lipowa
Siemianowice Plac Skargi
Siemianowice Rynek
Siemianowice Liceum Katolickie
Siemianowice Szpital
Pszczelnik Szkoła
Pszczelnik Stara Szosa
Pszczelnik Park
Rozkład 662 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 05:32 - 21:17 | 1 godz. |
wt | 05:32 - 21:17 | 1 godz. |
śr | 05:32 - 21:17 | 1 godz. |
czw | 05:32 - 21:17 | 1 godz. |
pt | 05:32 - 21:17 | 1 godz. |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
662 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 662 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 662 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 662 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- 30N — Katowice Dworzec - Przełajka Pętla
- 101 — Czułów Droga Do Kostuchny - Tychy Towarowa
- 906N — Giszowiec Kolista Pętla - Katowice Dworzec
- 30 — Giszowiec Kopalnia Staszic - Katowice Aleja Korfantego
- 205 — Dąbrówka Kościół - Toszek
- 107 — Będzin Kościuszki - Sączów Kościół
- 208 — Paczyna - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- 66 — Golcówka Zpw - Zawodzie Centrum Przesiadkowe
- T-11 — Chebzie Dworzec PKP - Chorzów Rynek
- 197 — Osiedle Kopernika Pętla - Sośnica Osiedle Żeromskiego
- 84 — Gołonóg Swobodna - Osiedle Mydlice Pętla
- 292 — Brzezinka Cmentarna - Ligota Akademiki
- 254 — Wartogłowiec Pętla - Tychy Towarowa
- 270 — Zabrze Plac Dworcowy
- K — Mikołów Dworzec
- 199 — Bykowina Niedźwiedziniec - Zabrze Plac Dworcowy
- 663 — Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park
- 974 — Chorzów Batory Pętla - Michałkowice Plac 11 Listopada
- 18 — Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Mysłowice Kopalnia
- 45 — Katowice Kopernika Dworzec - Łaziska Średnie Dworzec PKP