689 Linia
Katowice Dworzec - Murcki Szyb Stanisław
ZTM
ZTM 689 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 689 Autobus (Katowice Dworzec - Murcki Szyb Stanisław) to trasa z 31 przystankami, wychodząca z Katowice Dworzec i kończąca się w Murcki Szyb Stanisław
Katowice Dworzec
Katowice Mikołowska
Katowice AWF
Brynów W. Pola
Brynów Różyckiego
Brynów Dworska
Brynów Kościuszki
Brynów Centrum Przesiadkowe
Brynów Rzepakowa
Ochojec Wapienna
Ochojec Sadowa
Ochojec Ziołowa
Ochojec Szpital
Ochojec Ziołowa II
Piotrowice Osiedle
Piotrowice Skrzyżowanie
Piotrowice Cmentarz
Kostuchna Fińskie Domki
Kostuchna Skrzyżowanie
Kostuchna Szkoła
Kostuchna Kościół
Kostuchna Osiedle
Kostuchna Kopalnia Murcki
Kostuchna Zakłady
Kostuchna Granica [Nż]
Murcki Leśników [Nż]
Murcki Wzgórze Wandy
Murcki Bielska
Murcki Osiedle
Murcki Cmentarz
Murcki Szyb Stanisław
Rozkład 689 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 04:03 - 22:58 | 30 min. |
wt | 04:03 - 22:58 | 30 min. |
śr | 04:03 - 22:58 | 30 min. |
czw | 04:03 - 22:58 | 30 min. |
pt | 04:03 - 22:58 | 30 min. |
sob | 04:58 - 22:58 | 1 godz. |
ndz | 04:58 - 22:58 | 1 godz. |
689 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 689 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 689 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 689 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- 153 — Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego
- 686 — Bieruń Osiedle Homera - Oświęcim Dąbrowskiego Miasto
- 614 — Miasteczko Śląskie Huta - Miedary Posesja 17
- 125 — Będzin Kościuszki
- 61 — Będzin Johnson Electric - Katowice Dworzec
- 911N — Czeladź Wojkowicka Pętla - Katowice Dworzec
- 113N — Bytom Dworzec - Osiedle Wieczorka Dworzec
- 620 — Mikołów Dworzec
- 297 — Katowice Sądowa
- 41 — Gliwice Dworcowa - Mikołów Nowa
- 47 — Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Zabrze Plac Dworcowy
- M104 — Gliwice Dworcowa - Stanica Kościół
- 103 — Tąpkowice Szkoła
- 55 — Dąbrowa Górnicza Centrum - Osiedle Naftowa Pętla
- 268 — Mikołów Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt
- 76 — Wesoła Kopalnia - Katowice Dworzec
- 81 — Helenka Elzab - Zabrze Plac Dworcowy
- 83 — Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec
- 922 — Brzeziny Śląskie Skrzyżowanie - Chorzów Stary Szyb Prezydent
- 657N — Katowice Dworzec - Panewniki Owsiana