88 Linia
Sosnowiec Urząd Miasta - Czeladź Dworzec
ZTM
ZTM 88 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 88 Autobus (Sosnowiec Urząd Miasta - Czeladź Dworzec) to trasa z 18 przystankami, wychodząca z Sosnowiec Urząd Miasta i kończąca się w Czeladź Dworzec
Sosnowiec Urząd Miasta
Sosnowiec Sienkiewicza
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Aleja Zwycięstwa
Pogoń Kościół
Pogoń Orla
Pogoń Grota-Roweckiego
Rudna Hallera
Milowice Osiedle Kalety
Piaski Osiedle Dziekana
Piaski Skrzyżowanie
Piaski Kościuszki
Piaski Szybikowa
Piaski Poniatowskiego [Nż]
Czeladź Osiedle Borowa
Czeladź Cmentarz
Czeladź Urząd Miasta
Czeladź Dworzec
Rozkład 88 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 06:50 | Pojedynczy odjazd |
wt | 06:50 | Pojedynczy odjazd |
śr | 06:50 | Pojedynczy odjazd |
czw | 06:50 | Pojedynczy odjazd |
pt | 06:50 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
88 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 88 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 88 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 88 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- AP — Katowice Sądowa - Pyrzowice Port Lotniczy (Katowice Airport)
- 180 — Kieleczka - Tarnowskie Góry Dworzec
- 22 — Chorzów Batory Pętla - Siemianowice Plac Skargi
- M2 — Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Katowice Dworzec
- 58 — Gliwice Lipowa
- M107 — Pyskowice Szpitalna - Tarnowskie Góry Dworzec
- 72 — Burowiec - Giszowiec Kolista Pętla
- 40 — Będzin Johnson Electric - Katowice Piotra Skargi
- 69 — Mikołów Dworzec - Woszczyce Centrum
- 622 — Kazimierz Górniczy Kopalnia - Rudna Stawowa
- M100 — Gliwice Dworcowa - Sośnicowice Centrum Przesiadkowe
- 32N — Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta
- P — Mikołów Dworzec - Wygoda Skrzyżowanie
- 29 — Katowice Kopernika Dworzec - Mikołów Dworzec
- 135 — Bytom Dworzec - Stare Tarnowice Gcr
- 614 — Miasteczko Śląskie Huta - Miedary Posesja 17
- 227 — Bytom Dworzec
- 696 — Tychy Dworzec PKP - Tychy Sikorskiego Wiadukt
- 44 — Wesoła Kopalnia - Zawodzie Centrum Przesiadkowe
- 982 — Mikołów Dworzec - Orzegów Waniora