17 Linje
Studstrup/Præstekravevej (Aarhus Kom) - Mejlbyvej/Grenåvej (Aarhus Kom)
Midttrafik
Midttrafik 17 Bus Stoppesteder og Rutetidsplan
17 Bus (Studstrup/Præstekravevej (Aarhus Kom) - Mejlbyvej/Grenåvej (Aarhus Kom)) er en rute med 26 stoppesteder, der afgår fra Studstrup/Præstekravevej (Aarhus Kom) og slutter ved sin Mejlbyvej/Grenåvej (Aarhus Kom).
Studstrup/Præstekravevej (Aarhus Kom)
Præstekravevej/Studstrupvej (Aarhus Kom)
NY Studstrupvej/Studstrupvej (Aarhus Kom)
Åstrup (Aarhus Kom)
Kaløvig Lystbådehavn/Åstrup Strandvej (Aarhus Kom)
Under Rønnene/Åstrup Strandvej (Aarhus Kom)
Nålestien/Åstrup Strandvej (Aarhus Kom)
Sneppevej/Plantagevej (Aarhus Kom)
Havlundsvej/Strandvangsvej (Aarhus Kom)
Skabiosevej/Strandvangsvej (Aarhus Kom)
Havbakkevej/Skæring Busvej (Aarhus Kom)
Skæring Hedevej/Skæring Busvej (Aarhus Kom)
Skæring Sandager/Skæring Hedevej (Aarhus Kom)
Skæring Kirkevej/Skæring Hedevej (Aarhus Kom)
Skæring Parkvej/Skæring Hedevej (Aarhus Kom)
Skæring Hedevej (Aarhus Kom)
Lokalcenter Skæring/Skæring Havvej (Aarhus Kom)
Lavendelvej/Skæring Havvej (Aarhus Kom)
Skæring Skole/Skæring Strandvej (Aarhus Kom)
Toftegårdsvej/Skæring Strandvej (Aarhus Kom)
Kystparken/Skæring Strandvej (Aarhus Kom)
Søtoften/Egå Strandvej (Aarhus Kom)
Egå Marina/Egå Strandvej (Aarhus Kom)
Solvejen/Egå Strandvej (Aarhus Kom)
Blomstervangen/Egå Strandvej (Aarhus Kom)
Mejlbyvej/Grenåvej (Aarhus Kom)
17 Bus tidsplan
Dag | Kørselstider | Hyppighed |
---|---|---|
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
man | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
tir | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
ons | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
17 Bus Rutetegning
Rutetegningen for 17 i Danmark vil snart være tilgængelig.
17 Linje Bus takstinformation
Midttrafik, 17 Bus takst kan variere på grund af forskellige faktorer. For detaljerede oplysninger om billetomkostninger, besøg venligst deres officielle hjemmeside.
Flere ruter fra Midttrafik i Danmark
- 6 — Herning Herning Rutebilstation (Thinggaard)
- 762 — Virksund (Skive Kom) - Ulbjerg Kirke (Viborg Kom)
- 113 — Silkeborg Trafikterminal - Aarhus Rutebilstation
- 189 — Ikast/Østerport (Ikast-Brande Kom) - Brande St. (Ikast-Brande Kom)
- 42 — Stavtrup/Ormslevvej (Aarhus Kom) - Park Allé/Rådhuset (Aarhus Kom)
- 352 — Grenaa Trafikterminal (Norddjurs Kom) - Glesborg (Norddjurs Kom)
- 1 — Herning Herning Rutebilstation (Thinggaard)
- 190 — Brande St. (Ikast-Brande Kom) - Borupvej (Ikast-Brande Kom)
- 6 — Holstebro Trafikterminal
- 150 — Ørnhøj Rtb. (Herning Kom) - Herning Herning Rutebilstation (Thinggaard)
- 1002 — Odder Busterminal
- 771 — Hammershøj (Viborg Kom) - Bjerringbro St. (Viborg Kom)
- 26 — Holstebro Trafikterminal - Brejning Kryds (Ringkøbing-Skjern Kom)
- 452 — Gyvelhøjskolen
- 3 — Herning Herning Rutebilstation (Thinggaard)
- 802 — Kjellerup Rtb. (Silkeborg Kom)
- 1 — Odder Busterminal
- 1 — Horsens Trafikterminal
- 425 — Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom) - Ry St. (Skanderborg Kom)
- 55 — Hammel Rtb. - Bjerringbro St. (Viborg Kom)