29 קו
צרכניה - ת. מרכזית נתניה/הורדה
קווים
תחבורה ציבורית של קווים 29 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 29 אוטובוס (צרכניה - ת. מרכזית נתניה/הורדה) הוא מסלול עם 26 תחנות, שיעורך מ-צרכניה ויסתיים ב-ת. מרכזית נתניה/הורדה.
צרכניה
מכמורת/מעלה האשלים
שלדג/שביל השקיעה
בי''ס מבואות ים
מכללה/דרך החוף
מחלף ינאי
כוכב הים/האקליפטוס
כוכב הים/אלמוג
אלמוג/השלדג
השחף/מורד הנחל
מורד הנחל/השלדג
מחלף ינאי
צומת ינאי
הראשונים/מורד ההדרים
דרך הכפר/מעלה הפיקוסים
דרך הכפר/משעול גנים
מועצה מקומית/דרך הכפר
כביש עוקף דרום/דרך הכפר
5710/דרך הפיקוסים
בת חן
כביש 5710/תאנה
כביש 5710/דרך הבאר
מחלף חבצלת
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
לוח זמנים של 29 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 11:00 - 23:30 | 1 שע' |
ב׳ | 11:00 - 23:30 | 1 שע' |
ג׳ | 11:00 - 23:30 | 1 שע' |
ד׳ | 11:00 - 23:30 | 1 שע' |
ה׳ | 11:00 - 23:30 | 1 שע' |
ו׳ | 11:00 - 15:10 | 2 שעות |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 29 אוטובוס
המפת מסלול ל-29 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 29 קו אוטובוס
תעריף של קווים 29 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של קווים ב-ישראל
- 6 — מסוף הרכבת הישן/איסוף - ת. רכבת גני אביב
- 112 — המחשב/הצורן - הדקל/מצדה
- 51 — 'מעפיל א - הגיבורים/הרברט סמואל
- 33 — איבטן - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 43 — כפר הס ד' - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 258 — ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני - שדרות החשמונאים/לב העיר
- 199 — ז'בוטינסקי/ אבו חצירא - קדושת לוי/אוהל שרה
- 236 — החרושת/מעלה המגדל - מסוף כרמלית
- 436 — רבי עקיבא/שמואל הנביא - הזית/סובה
- 154 — המרכבה/הבנאי - שדרות החשמונאים/לב העיר
- 330 — תחנה תפעולית/ביטוח לאומי - שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
- 42 — כפר הס ד' - ת. מרכזית נתניה/הורדה
- 7 — הזית/ערבה - גן לאומי קיסריה
- 583 — דרך שרה/אליהו גולומב - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 580 — מושב מירון - רמב''ן/שדרות בית שמאי
- 631 — ת. רכבת חוצות המפרץ - קידמה/התמדה
- 354 — מגדל קונקורד/דרך בן גוריון - ת. מרכזית רמלה/הורדה
- 156 — ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים - שער ירושלים/4313
- 3 — אבא שאול/אדמורי ויזניץ - בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג
- 233 — באקה/כניסה צפונית - ת. מרכזית נתניה/הורדה