931 קו
דרך ז'בוטינסקי/אהרונוביץ - ביה''ס חורב/עוזיאל
דן
תחבורה ציבורית של דן 931 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 931 אוטובוס (דרך ז'בוטינסקי/אהרונוביץ - ביה''ס חורב/עוזיאל) הוא מסלול עם 17 תחנות, שיעורך מ-דרך ז'בוטינסקי/אהרונוביץ ויסתיים ב-ביה''ס חורב/עוזיאל.
דרך ז'בוטינסקי/אהרונוביץ
אברבנאל/הרב נורוק
הרב נורוק/ אברבנאל
הרב נורוק/רבי גניחובסקי
בית חנוך/רבי גניחובסקי
הרב אברמסקי/מנצור בן שמעון
יגאל אלון/הרב טייב
אברבנאל/צבי הרלינג
אברבנאל/המכבים
המכבים/הרב ברוט
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
רבי עקיבא/שמואל הנביא
הרב קוק/חברון
ירושלים/הרא''ה
הרא''ה/היתד
ביה''ס חורב/עוזיאל
לוח זמנים של 931 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 931 אוטובוס
המפת מסלול ל-931 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 931 קו אוטובוס
תעריף של דן 931 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של דן ב-ישראל
- 242 — מסוף בית העלמין/איסוף - מסוף עתידים
- 29 — בי''ח וולפסון - מסוף אבי האסירים
- 7 — ת. רכבת אונברסיטה/איסוף - מסוף וולפסון
- 3 — בית העלמין/קרית שאול - מסוף הטייסים
- 910 — מסוף עתידים - בן זכאי/הרב הירש
- 945 — ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב - רבי עקיבא/הראשונים
- 1 — מסוף ניסנבאום/דרך מנחם בגין - ת. מרכזית פ''ת/רציפים עירוני
- 46 — תחנת רכבת סבידור מרכז/גשר מודעי - מסוף הקוממיות
- 44 — משרד הרישוי/הלוחמים - מסוף עתידים
- 17 — מסוף כרמלית - מסוף וולפסון
- 904 — הרב אברמסקי/מנצור בן שמעון - בן זכאי/הרב הירש
- 66 — ת. מרכזית פ''ת/רציפים עירוני - מסוף כרמלית
- 17 — הרב שלמה גורן/מבטחים - מסוף עתידים
- 25 — חניון אגד/חורשת היובל - קלצ'קין
- 81 — ת.רכבת בני ברק
- 929 — ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב - נחמיה/חזון אי''ש
- 917 — בן זכאי/הרב הירש - הרב ישראל אבו חצירא/דרך ז'בוטינסקי
- 907 — אהרונוביץ'/הרב ריינס - בן זכאי/הרב הירש
- 3 — אזור התעשייה - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
- 5 — אזור התעשייה - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא